MMA PLFAME MMALil Masti gwarantuje: To już definitywny koniec naszej współpracy! [WIDEO]

Lil Masti gwarantuje: To już definitywny koniec naszej współpracy! [WIDEO]

Udało nam się porozmawiać z Anielą Bogusz, która niespodziewanie została zaproszona na piątkową galę Babilon MMA 19. ”Lil Masti” zdradziła, że dostała sporo propozycji i nie wyklucza starcia w pro sportowej organizacji.

Do jej debiutu doszło dwudziestego drugiego czerwca 2019 roku. Bogusz w Częstochowie szybko w pierwszej odsłonie znalazła sposób na pokonanie Marta Linkiewicz. Przypomnijmy, że była to jedyna przegrana ”Linki Master” w FAME MMA.

Wszystko wskazywało na to, że na jubileuszowej edycji dojdzie do rewanżu z Linkiewicz. Właściciele niespodziewanie na konferencji prasowej poinformowali, że ”Lil Masti” zostaje pozbawiona pasa.

Lil Masti: Była rozmowa, prezesi rzucili słuchawką!

Aniela Bogusz pojawiła się na piątkowej gali Babilon MMA 19. ”Lil Masti” dostała propozycję z pro sportowych organizacji.

A wiesz co chodzę sobie tak, rozglądam się po różnych federacjach, a propo współpracy z nową federacją (…) Dostaję różne propozycje, chodzę i zapoznaje się z tematami. Jestem otwarta, zawsze byłam na różne rozwiązania.  Jestem zaproszona, więc odpowiedź masz.

Jak się okazuje były już rozmowy z FAME MMA. ”Lil Masti” gwarantuje, że to jej definitywny koniec przygody z freakową organizacją.

Tak ja jestem cały czas w treningu, więc nie trenuje na marne. Ja szanuje swój czas, jak coś robię to angażuje się na 100%. Chcę to zwieńczyć walką i tutaj obiecuję, że w pierwszym półroczu tego roku zobaczycie mnie w oktagonie, ale nie organizacji FAME MMA, bo jest to już definitywny koniec naszej współpracy (…) Była rozmowa prezesi rzucili słuchawką. Umówiliśmy się na spotkanie, na którym byli moi menadżerzy. Zostaliśmy potraktowani tak jak prowadzą biznes czyli, albo wychodzić ze spotkania, albo rzucić słuchawką. Nie dogadać się, więc ja z taką federacją, która nie ma zasad… Swojego mistrza traktuje jako coś bezwartościowego, pas złoty który tworzą traktują bezwartościowo – mogą go odebrać w każdej chwili. Po co mi to? To nie są wartości, którymi się kieruje, ja się od takich ludzi trzymam z daleka. Słuchaj ja mam honor, w życiu kieruje się godnością. Z takimi ludźmi chce współpracować, którzy mają elegancję, traktują z szacunkiem drugą osobą, a nie robią na mnie nagonkę całego FAME MMA i wszystkich mediów. W wywiadach niszczą mnie i oczerniają przed całą Polską. Nie informując mnie o tym wcześniej. Nie została poinformowana, że nie jestem już ich mistrzynią.                         

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Najman jedzie po Salecie! Widzieliście wywiad przed pożegnalną walką?

Marcin Najman podczas organizowanej przez siebie gali MMA-VIP ma stoczyć swoją ostatnią walkę. Sprawdźcie co “El Testosteron” miał do powiedzenia w rozmowie z MMA.pl.

Niecodzienny trening Najmana! To dobry pomysł?

Wczoraj miał miejsce niecodzienny media trening Marcina Najmana. “El Testosteron” zaprezentował fanom swoje umiejętności, które przygotował na walkę z Szymonem Wrześniem ps. Taxi Złotówa.