MMA PLFreak Fight”LikkleMan” znokautował rywala! Został najlepszym karłem na świecie! [WIDEO]

”LikkleMan” znokautował rywala! Został najlepszym karłem na świecie! [WIDEO]

W sobotę w Londynie doszło do niecodziennego starcia. Popularny “LikkleMan” na zasadach bokserskich zmierzył się z Salimem Chiboubem. W stawce był tytuł najlepszego małego wojownika na świecie.

Te starcie cieszyło się dużym zainteresowaniem na wyspach. Ciekawa historia Aidena Henry’ego plus dymy na konferencji prasowej oraz ważeniu spowodowały szum w internecie. Przypomnijmy, że starcie karłów było transmitowane w usłudze PPV (5 funtów – niecałe 25 złotych).

Mamy nokaut!

”LikkleMan” może być z siebie dumny. Aiden Henry pokazał, że mimo bycia karłem można zostać wojownikiem. Zawodnik pochodzący z miasta Coventry w ostatniej rundzie znokautował Salima Chibouba. Trzeba przyznać, że mogło to zrobić wrażenie. Cała walka poniżej.

Brytyjczyk od początku miał pod górkę. Aiden nie mógł liczyć na pomoc najbliższych, a wsparcie uzyskał dopiero wśród lokalnych gangsterów. Aiden przebywał również za kartkami. Karzeł został skazany za włamanie. Podłamany sytuacją wstawiał szalone filmiki w social mediach, które uzyskały poparcie wśród uznanych bokserów oraz gwiazd muzycznych.Henry w marcu 2018 roku wyszedł na wolność i kompletnie zmienił swoje życie – stawiając na sport.

Przypomnijmy, że do walki karłów w Polsce doszło już w poprzednim roku. Było to charytatywne starcie, z której dochód przeznaczony został na dom dziecka w którym mieszkał jeden z głównych bohaterów ”Mini Majk”.

Mateusz Krzyżanowski miał szansę wystąpić również na FAME MMA 5, do której doszło w październiku poprzedniego roku. Przy wypełnionej po brzegi Ergo Arenie zaprezentował swoje umiejętności w starciu z Markiem ”Lordem Kruszwilem” Kruszelem. ”Mini Majk” przegrał te starcie, ale do samego końca nie opuszczał. 

Zobacz także:

UFC 253 – wyniki

To była jedna z najważniejszych gal w historii polskiego MMA. O mistrzowski pas zawalczył Jan Błachowicz. Wyniki gali w na Fight Island w Abu Dhabi.

Bonusy po UFC 253 rozdane: Jan Błachowicz nagrodzony!

Bonusy po minionej gali UFC 253 rozdane! Jan Błachowicz został nagrodzony przez amerykańską organizację dodatkowymi pieniędzmi za znokautowanie Dominicka Reyesa!