Liga KSW coraz bliżej! Martin Lewandowski: Będzie większa liczba gal KSW

Foto: KSW
Foto: KSW

Ciekawa kwestia została poruszona w najnowszym programie „Klatka po klatce” emitowanym na łamach sportowefakty.wp.pl. Jeden z właścicieli KSW – Martin Lewandowski zapytany przez Artura Mazura o Ligę KSW, która jest bardzo blisko finalizacji i być może ruszy już od września, potwierdził, że faktycznie jest coś na rzeczy.

Lewandowski nie podał dokładnej daty rozpoczęcia nowego projektu, wyznał jednak, że na jesieni można spodziewać się większej liczby gal od Konfrontacji Sztuk Walki.

„Tak, to jest prawda. Tego tematu nie porzuciliśmy, po prostu mieliśmy gdzieś tam różne wizje i też niedogadanie biznesowe gdzieś nas różniło od tego, żeby wystartować z ligą KSW. Teraz Mundial, więc nawet był taki pomysł, żeby w wakacje ruszyć, natomiast ja osobiście powiedziałem w Polsacie, że to jest niefajny pomysł, żeby się „kopać z Mundialem”. Dwa, że ten okres wakacyjny też jest dość specyficzny, telewizja jest martwa, dużo ludzi wyjeżdża, każdy jednak ten wakacyjny mode włącza, wiec jakby bardziej na mediach socjalnych ludzie żyją niż przed telewizorami.

Nie chcę też takich deklaracji składać, w sensie kiedy ta liga nastąpi, ale jest to projekt bardzo bliski do dopięcia, więc na pewno będzie większa ilość gal KSW. Będą one oczywiście mniejsze niż te, do których przyzwyczailiśmy publikę. No i to też będzie taka odpowiedź, dlaczego ci zawodnicy tak rzadko walczą itd., więc to nam spowoduje i umożliwi dostarczenie kibicom większej ilości walk, jak i rotacja wśród zawodników będzie większa.”

Lidze KSW informowaliśmy m.in. w styczniu bieżącego roku. Teraz projekt wydaje się być na ukończeniu i być może wystartuje już od września. Pozostaje czekać na więcej szczegółów odnośnie tej idei.

Cały program „Klatka po klatce”, którego gośćmi byli Martin Lewandowski oraz Akop Szostak obejrzycie tutaj.