MMA PLArchiwumBez kategoriiLiddell – Evans, podejście drugie na UFC 88 i co z tego wynika

Liddell – Evans, podejście drugie na UFC 88 i co z tego wynika

MMA.pl największym portalem

chuck_liddell_vs_rashad_evans.jpg

To jeszcze nie jest oficjalna informacja ale wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że walką wieczoru UFC 88 będzie pojedynek Chucka Liddella z Rashadem Evansem. ESPN.com podało, że wszystko jest już uzgodnione a serwisy mmamania.com, mmajunkie.com i fightline.com są niemal pewne, że do takiego zestawienia dojdzie 6 września podczas gali w Atlancie.

Obaj panowie mieli ze sobą walczyć już podczas gali UFC 85: Bedlam w Londynie ale Iceman musiał wycofać się z powodu kontuzji. Jako, że Liddell w pierwotnej wersji zmierzyć miał się z Mauricio Shogunem Rua oczekiwało się, że po powrocie skonfrontuje swe siły z Brazylijczykiem. Uraz Shoguna jednak wykluczył go na dłuższy okres czasu i idealnym matchupem dla Chucka wydaje się teraz walka z Evansem, która w razie zwycięstwa może doprowadzić go nawet do walki o tytuł.

Ta informacja nie jest ważna tylko dla samych głównych zainteresowanych. Ma duże znaczenie dla samego Shoguna, któremu trafi się albo lżejszy przeciwnik na powrót albo jak się słyszy będzie walczył ze zwycięzcą wrześniowego pojedynku. Duże znaczenie ma również dla Wanderleia Silvy. Spekulowało się, że “The Axe Murderer” dostanie walkę o title shota, wszyscy myśleli, że jego przeciwnikiem będzie właśnie Liddell lub Evans. W tym momencie eksperci i fani podają dwie najprawdopodobniejsze opcje dla Silvy: walka z Lyoto Machidą lub pojedynek z przegranym z pary Rampage-Griffin.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis