MMA PLNajnowszeClout MMALexy Chaplin zabiera głos po pierwszej gali Clout MMA. Są przeprosiny za sytuację z PPV!

Lexy Chaplin zabiera głos po pierwszej gali Clout MMA. Są przeprosiny za sytuację z PPV!

Lexy Chaplin współwłaścicielka organizacji Clout MMA zabrała głos w mediach społecznościowych po pierwszej edycji, która w sobotę odbyła się w Warszawie. Nie zabrakło przeprosin, ponieważ podczas gali pojawiły się potężne problemy z PPV. Organizacja zapewnia, że robiła co mogła, aby problem się nie powtarzał, bo przecież na otwartym kanale YouTube puścili za darmo nawet trzeci pojedynek. Nic to jednak nie dało, bowiem ludzie, którzy kupili PPV dalej nie byli w stanie oglądać pierwszej edycji.

Lexy

W main evencie Marcin Najman stanął przed naprawdę dużym wyzwaniem, bo skrzyżował rękawice z uznanym pięściarzem Andrzejem Fonfarą. Niespodzianki nie było. Fonfara w 16 sekund zakończył swój udany debiut w freak fightach. Warto zaznaczyć, że ”El Testosteron” zaskoczył swoją taktyką. Częstochowianin od samego początku ruszył z cepami i jeden z nich trafił do celu. Fonfara nastawił się na kontry, ale wtedy Najman od razu poszedł w nogi. Nie był to jednak dobry pomysł, bo Andrzej obrócił sytuację i to on był z góry, gdzie zadawał kolejne ciosy. Sędzia był zmuszony szybko przerwać walkę…

W co main evencie udanie do swojej formuły wrócił Tomasz Sarara. Doświadczony i utytułowany kick-boxer jednogłośną decyzją sędziów pokonał twardego Jaya Silvę. Amerykanin postawił twarde warunki i wchodził w mocne wymiany uderzeń.

Lexy zabiera głos!

Wczoraj organizacja Clout MMA wydała oświadczenie, gdzie mogliśmy się dowiedzieć jaka będzie rekompensata za problemy z PPV. Pisaliśmy o tym [TUTAJ]

Teraz Lexy Chaplin współwłaścicielka freakowej organizacji Clout MMA zabrała głos w mediach społecznościowych.

Rozumiem niezadowolenie. Przepraszam. Miało to wyglądać inaczej. Bardzo się staraliśmy nad galą, ale jak widać zabrakło. Zrobię wszystko, co mogę, żeby osoby poszkodowane się tak nieczuły. Będziemy indywidualnie rozpatrywać każdą reklamację. Wyciągamy wnioski i zobaczycie różnice przy następnych galach.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis