MMA PLHighleagueLexy Chaplin vs. Natsu walką wieczoru High League! Gala już 28 sierpnia

Lexy Chaplin vs. Natsu walką wieczoru High League! Gala już 28 sierpnia

Foto: High League


Freak-fighty i walki gwiazd w Polsce wchodzą na nowy poziom. Pierwsza gala High League odbędzie się 28 sierpnia w hali Ergo Arena na pograniczu Gdańska i Sopotu. Takiego show jeszcze nie było!

W walce wieczoru wydarzenia Malika Montany zmierzą się debiutujące w MMA najsłynniejsze polskie influencerki, Lexy Chaplin (0-0) i Natalia „Natsu” Karczmarczyk (0-0).

Nowe gwiazdy High League znane są przede wszystkim z projektów family-friendly, gdzie ukierunkowały swoje pozycje głównych kreatorek współczesnej rzeczywistości internetowej. Wystąpiły w projekcie „Team X”, a filmy z ich udziałem biły rekordy popularności. Dało im to wielką sławę i ogromne zasięgi w mediach społecznościowych. Teraz czas na kolejne wyzwanie – panie muszą dać z siebie wszystko w oktagonie!

Udział w programie zaczął „Lexy” i „Natsu” nie tylko łączyć, ale jeszcze bardziej dzielić. Między wojowniczkami pojawiły się problemy i niewyjaśnione tajemnice. Nasze gwiazdy wszystko rozstrzygną pięśćmi w klatce wysokiej ligi. Tą walką będzie żyła cała Polska!

W karcie pojedynków pierwszej gali High League znajdą się raperzy, tiktokerzy, youtuberzy, piosenkarze i gwiazdy znane z sieci i telewizji. Większość z nich czekać będzie największe wyzwanie w życiu. Podczas wydarzenia wystąpią Aniela „Lil Masti” Bogusz, Josef Bratan czy Gabriel Tadeusz „Cesarz Narcyz” Bystrzycki. Karta walk ogłaszana jest stopniowo w mediach społecznościowych organizacji.

Po projekcie można spodziewać się niespodzianek i innowacyjnych rozwiązań. Za ligą gwiazd stoi słynny Malik Montana, a dzięki wyrazistości i oryginalności lidera Get Money Live Life można być pewnym ogromnego zamieszania w polskiej scenie freak-fightów. „Lexy” czy „Natsu” – to tylko jedno z wielu pytań, na które odpowiedź poznamy w High
League!

High League to nie tylko walki z udziałem gwiazd, ale przede wszystkim wielkie show. O atmosferę zadba charyzmatyczny Arkadiusz „Pan” Pawłowski. Podczas imprezy będzie się działo też na scenie, gdzie zaprezentują się między innymi reprezentanci GM2L.

Podczas show nie może zabraknąć kibiców – bilety już w sprzedaży w serwisie Eventim.pl. 28 sierpnia, Ergo Arena – wchodzimy na #newlevel!

Karta walk gali High League:

Lexy Chaplin vs Natalia „Natsu” Karczmarczyk
Aniela „Lil Masti” Bogusz vs TBA
Piotr „czuuX” Czupryn vs TBA
Josef Bratan vs TBA
Gabriel Tadeusz „Cesarz Narcyz” Bystrzycki vs TBA

[informacja prasowa]

Zobacz także:

Warszawski Dresik zmierzy się z Murańskim na Elite Fighters. Bonus BGC drwi: Respirator w 1 rundzie! Przesadził?

Jak już zapewne dobrze wiecie, Warszawski Dresik zmierzy się z Mateuszem Murańskim na gali Elite Fighters 1, która odbędzie się 31 lipca. Zestawienie to w swoich social mediach skomentował Bonus BGC.

Don Kasjo zabiera głos: Tak to jest w tym świecie, ja i tak nie czuje się przegrany! [WIDEO] Oglądaliście?

Kasjusz Życiński nie zmieni zdania! Popularny ”Don Kasjo” uważa, że wygrał swój ostatni pojedynek i dalej pozostaje niepokonanym królem organizacji FAME MMA. Niewykluczone, że w przyszłości dojdzie do jego drugiego starcia z Normanem Parke.