MMA PLDaniel OmielańczukLewandowski o powrocie Strusa i Omielańczuka do KSW: Koncentrujemy się teraz na zagranicznych fighterach!

Lewandowski o powrocie Strusa i Omielańczuka do KSW: Koncentrujemy się teraz na zagranicznych fighterach!

Daniel Omielańczuk (25-12-1) i Piotr Strus (15-7-2) są aktualnie wolnymi zawodnikami. Martin Lewandowski jeden z właścicieli KSW został zapytany o potencjalne powroty. Przypomnijmy, że zawodnicy Shocker MMA Solutions wcześniej swoje pojedynki toczyli w organizacji ACA.

Obaj w następnych pojedynkach będą chcieli wrócić na odpowiednie tory. Strus w ostatnich dwóch starciach musiał uznać wyższość Rafała Haratyka.

Omielańczuk nie ukrywa, że w tym momencie wolałby już pojedynki w ojczyźnie. Podopieczny Roberta Jocza wystąpił na ostatniej gali w Moskwie. To była spora niespodzianka – nasz czołowy ciężki przegrał na punkty z Adamem Bogatyrevem.

Martin Lewandowski komentuje!

Martin Lewandowski w rozmowie z portalem mymma.pl został zapytany o powrót Daniela Omielańczuka i Piotra Strusa do organizacji KSW.

Jarosław Świątek: Strus i Omielańczuk bez kontraktu. Są rozmowy?

Martin Lewandowski: Nie

Jarosław Świątek: Dlaczego?

Martin Lewandowski: Słuchaj jakoś tak wiesz i Strus i Omielańczuk mamy historię ze sobą. Tak naprawdę my się koncentrujemy teraz na zagranicznych zawodnikach, bo tam czujemy, że mamy pewny deficyt jeśli chodzi o różne kraje. Przypomnę – dzięki naszemu obecnemu partnerowi w 9 krajach – potrzebujemy też . To znaczy to nie jest tak ,że potrzebujemy, bo nam jest narzucone przez nich. Tylko my czujemy, że potrzebujemy zawodników reprezentujących dane regiony.

Zobacz także:

Nitro zaprasza 111 osób od siebie na galę FAME 13. Nie liczył jednak na bilety od organizatora! Widzieliście?

Sergiusz “Nitro” Górski w walce wieczoru gali FAME 13 zmierzy się z Pawłem “Unboxall” Smektalskim. Będzie to jego debiut w walce w formule MMA, dlatego zrobił wszystko, by ten pojedynek na pewno oglądali bliscy dla niego ludzie.

Przed walką wieczoru FEN 39 zagrano hymn Ukrainy. Byli zawodnicy krytykują, prezes Paweł Jóźwiak reaguje! Co wy na to?

W weekend w sali gimnastycznej w Ząbkach odbyła się gala FEN 39, gdzie przed walką wieczoru imprezy organizatorzy zdecydowali się zagrać hymn Ukrainy. Za ten gest solidarności i wsparcia oberwało się FEN-owi od byłych zawodników.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis