MMA PLKSWLewandowski o debiucie Sarary w KSW: Może Szpilka?

Lewandowski o debiucie Sarary w KSW: Może Szpilka?

Długo mówiło się o debiucie Krakowianina w MMA. Już wiemy, że kilka dni temu – Sarara podpisał kontrakt z organizacją KSW. Nie wiadomo jeszcze, z kim zmierzy się w swoim debiucie 35-latek, ale na pewno będzie to mocny pojedynek. Może Szpilka? – zaproponował współwłaściciel organizacji KSW – Martin Lewandowski.

Tomasz Sarara jest to zawodnik z bardzo bogatą karierą kickbokserską, którą zakończył z rekordem 42-7. Był on mistrzem m.in. organizacji FEN w kategorii -95kg oraz DSF. Swoją karierę w kickboxingu rozpoczął w 2008 roku od zwycięstwa na gali WKN Poland. W przeszłości mierzył się z takimi zawodnikami jak Daniel Omielańczuk czy Karol Celiński. Ostatnią walkę stoczył w lutym 2019, kiedy na gali DSF obronił swój pas mistrzowski kategorii ciężkiej. Zawodnik, trenujący na co dzień pod skrzydłami Sebastiana Kotwicy – założył na początku 2020 roku kanał na YouTube, który odnosi duży sukces.

Data oraz możliwi przeciwnicy

W rozmowie na kanale Sarary na YouTube – Martin Lewandowski, zasugerował możliwe zestawienia z byłym kickbokserem w formule MMA.

Jeśli chodzi o takie zestawienie, które wzbudziłoby wiele emocji to na pewno walka z Gokhanem Sakim. Bardzo chętnie bym Cię z nim zobaczył, bo obaj pasujecie do siebie stylistycznie.

Sarara bez zastanowienia wyraził pełną aprobatę dla takiego pomysłu.

Nie ukrywam, że jest to od lat jeden z moich ulubionych zawodników. Chętnie bym go poznał, uścisnął dłoń, a jeszcze chętniej bym go przejechał w samej walce. Walka z Gokhanem Sakim jest to moja walka marzenie. Będę naciskał, żeby do takiej walki doszło.

Lewandowski kontynuował swoją myśl, ponieważ jest jeszcze kilka zestawień z udziałem 35-latka.

Mamy wielu zawodników, dlatego jest wiele opcji, z kim mógłbyś zawalczyć. Mamy Izu – dlaczego nie? Zobaczymy również, co z Arturem Szpilką, ponieważ takie zestawienie jest również bardzo atrakcyjne – kto wie. Mamy dwa fajne nazwiska, z którymi fajnie byłoby Cię zobaczyć.

Na koniec rozmowy – były mistrz DSF, poruszył kwestię daty swojego debiutu.

Myślę, że początek trzeciego kwartału – odpowiedział Lewandowski.

Cała rozmowa 35-latka z Martinem Lewandowskim w linku poniżej.

Zobacz także:

UFC 261: Jędrzejczyk zabrała głos po fenomenalnym zwycięstwie Namajunas!

Rose Namajunas potrzebowała jedynie 78 sekund, aby znokatutować byłą już mistrzynię kategorii słomkowej – Weili Zhang. Na bieżąco poczynania byłych rywalek, śledziła Joanna Jędrzejczyk. “Co za nokaut” – skwitowała Polka.

Martin Lewandowski o walce Izu Ugonoha: Jestem zszokowany… [WIDEO]

Martin Lewandowski  podsumował sobotnie wydarzenie KSW 60. Jeden z właścicieli największej organizacji w naszym kraju nie krył zaskoczenia po drugiej walce Izu Ugonoha w MMA.

Nick Diaz wraca do UFC! Dana White: On chce walczyć, idę z nim porozmawiać!

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych zawodników MMA na świecie Nick Diaz wraca do UFC! Zawodnik ze Stockton chce ponownie walczyć w oktagonie największej organizacji MMA na świecie!