MMA PLKSWLewandowski gratuluje Błachowiczowi: Trzymam kciuki za następny krok

Lewandowski gratuluje Błachowiczowi: Trzymam kciuki za następny krok

Foto: lodz.wyborcza.pl

Efektowne zwycięstwo Jana Błachowicza (26-8) na UFC Fight Night 167 wywołało w polskim środowisku MMA dużo pozytywnych reakcji. Na jedną z takowych pozwolił sobie współwłaściciel KSW – Martin Lewandowski.

Błachowicz ma za sobą jedną z najważniejszych nocy w karierze. W walce wieczoru minionej gali “Cieszyński Książę” już w pierwszej rundzie rozprawił się z Coreyem Andersonem (13-5), dzięki czemu najpewniej zapewnił on sobie walkę o pas z Jonem Jonesem (26-1, 1NC).

Czytaj także: UFC Rio Rancho: Jan Błachowicz nokautuje Coreya Andersona w 1. rundzie! [WIDEO]

Nic zatem dziwnego, że w stronę Polaka spływa sporo ciepłych słów nie tylko z z naszego kraju, ale również i zagranicznych fanów mieszanych sztuk walki. Pozytywnie o występie 37-latka wypowiedział się m.in. Mirosław Okniński.

Czytaj także: Mirosław Okniński z gratulacjami do Jana Błachowicza, ale… „nadal nie lubi WCA”

Pochwałę opublikował także Martin Lewandowski. Przez wiele lat Błachowicz był jedną z największych gwiazd KSW. Reprezentant WCA Fight Team stoczył dla polskiej organizacji 18 pojedynków, wygrywając 16 z nich. Przede wszystkim Błachowicz dzierżył pas mistrza Konfrontacji Sztuk Walki w wadze półciężkiej.

Treść napisana przez Lewandowskiego:

Szczere gratulacje Jan Błachowicz. Dziś był Twój dzień! Trzymam również kciuki za następny krok. Zaszedłeś naprawdę bardzo daleko! (pisownia oryginalna)