MMA PLLew Kazimierczuk”Lew” proponuje zorganizować turniej rozbitków! Nawołuje do tego największe organizacje w Polsce! 

”Lew” proponuje zorganizować turniej rozbitków! Nawołuje do tego największe organizacje w Polsce! 

Dariusz Kazimierczuk (1-9) nie zamierza kończyć przygody z mieszanymi sztukami walki po ostatniej szybkiej przegranej. 46-latek w mediach społecznościowych nawołuje czołowe organizacje w Polsce na zorganizowanie turnieju dla..

Lew
Foto: FAME MMA

”Lew” nie będzie dobrze wspominał ostatniej walki. Doszło do niej na początku września w Łodzi. Podopieczny Mirosława Oknińskiego był rywalem Marcina Najmana w jego pierwszym pożegnalnym akcie i tym samym ostatniej walce w formule MMA. Dariusz próbował zaskoczyć niskimi kopnięciami, ale to była tylko zasłona dymna. Najman szybko ruszył, a gdy miał już rywala w parterze – nie pozostawił złudzeń.

Przypomnijmy, że Dariusz Kazimierczuk po walce składał protest! ”Lew” w mediach społecznościowych zamieszczał wideo z pojedynku i podkreślał, że dostał nieprzepisowe ciosy w tył głowy. Ponadto zarzucał, że przed walką nie został posmarowany wazeliną – co oczywiście było kłamstwem.

Dariusz Kazimierczuk proponuje turniej!

Dariusz Kazimierczuk (1-9) w mediach społecznościowych proponuje, aby największe organizacje w naszym kraju zorganizowały turniej ”rozbitków”. Co to ma znaczyć? Byłaby to rywalizacja zawodników, którzy mają ujemny bilans.

Słuchajcie dzisiaj chciałbym zaproponować taki temat mianowicie zorganizowanie turnieju powiedzmy zawodników tak zwanych ”rozbitków” w MMA, którzy mają ujemne rekordy. Z tym, że zawodnik nie mógłby mieć więcej jak jedno zwycięstwo, a mniej niż pięć porażek. Wydaje mi się, że taki turniej byłby ciekawy, jest kilku zawodników. Jak między innymi Haraś, Paweł Bolanowski, ja także. Jest kilka nazwisk ciekawych. Zdaje sobie sprawę, że nie jest tych zawodników dużo, ale na pewno jest jeszcze kilku takich, którzy są mniej znani. Ewentualnie mogłoby ściągnąć kogoś z Anglii. Nie byłby to duży problem. Może zainteresować tak duże organizacje jak KSW, FAME MMA, FEN, Babilon, PLMMA czy Unia Sportów Walki M. Dużo w tych walka by się działo, byłoby show ze względu na poziom zawodników.    

Cały materiał poniżej:

Czy jakaś organizacja się skusi? Dariusz poza sobą proponuje Pawła Bolanowskiego (0-5) i Dawida Harasia (0-20). Obaj jeszcze nigdy nie zaznali smaku zwycięstwa.

Zobacz także:

Wrzosek o Parku: Ma problemy psychiczne! Dojdzie do rewanżu?

Marcin Wrzosek nie wyklucza walki na gołe pięści. Przeciwnikiem miałby być Norman Parke. Wrzosek wypowiedział się o ”Storminie”, a słowa mogły zaskoczyć

Tomasz Narkun ma duże cele! Zaskoczeni?

Tomasz Narkun swój najbliższy pojedynek stoczy na KSW 56. ”Żyrafa” ma wysokie aspiracje. Narkun zadeklarował, że zostało mu tylko zdobyć…

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis