MMA PLUFCLeon Edwards nie chce narażać się koronawirusowi! Wypada z walki z Tyronem Woodeleyem

Leon Edwards nie chce narażać się koronawirusowi! Wypada z walki z Tyronem Woodeleyem

Leon Edwards (18-3) nie zamierza narażać swojego zdrowia w czasach pandemii koronawirusa. Brytyjczyk, który miał zmierzyć się z Tyronem Woodleyem (19-4-1) na UFC w Londynie zrezygnował ze starcia z Amerykaninem po przeniesieniu imprezy do Stanów Zjednoczonych.

Organizacja UFC bowiem ze względu na panującą pandemię koronawirusa przeniosła galę z Londynu na teren Stanów Zjednoczonych. Karta walk jednak ulegnie zmianie, a na pewno nie zobaczymy walki wieczoru w postaci zestawienia Woodley vs. Edwards.

Gala UFC Londyn miała odbyć się 21 marca.

Brytyjczyk zaraz po przeniesieniu gali z Londynu na teren Stanów Zjednoczonych ogłosił, iż zmuszony jest zrezygnować z udziału w tej imprezie ze względu na środki bezpieczeństwa i nie poleci do USA.

“Z wielkim bólem serca muszę zrezygnować z walki z Tyronem Woodleyem. Niestety, ale w takim momencie nie zamierzam opuszczać terenu Wysp Brytyjskich.” – napisał w oświadczeniu Edwards.

Walkę z “T-Woodem” chce uratować Colby Covington (14-2), który już zdążył rzucić wyzwanie byłemu mistrzowi wagi półśredniej.

O zmianach w karcie walk niedoszłej gali UFC Londyn będziemy informować na bieżąco.