Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLFreak FightLegendarny polski raper nie wyklucza walki w freak fightach: Jeśli moje dziecko miałoby…

Legendarny polski raper nie wyklucza walki w freak fightach: Jeśli moje dziecko miałoby…

Raperów w freak fightach nie brakuje. Czy będzie kolejny, który spróbuje swoich sił w klatce? O potencjalny pojedynek został zapytany legendarny polski raper – Leszek Kaźmierczak. Co ciekawe ”Eldo” zdradził, że dostał propozycję od swojego znajomego.

Eldo

Leszek to były członek zespołu hip-hopowego Grammatik. Wraz z członkami zespołu prowadził przez pewien czas wytwórnię muzyczną Frontline Records. 44-latek to polski raper, autor tekstów oraz dziennikarz radiowy.

”Eldo” ma za sobą wiele sukcesów i współpracował z popularnymi twórcami. W 2011 roku Kaźmierczak został sklasyfikowany na 5. miejscu listy 30 najlepszych polskich raperów według magazynu ”Machina

Eldo zawalczy w freak fightach?

Tego nie można wykluczyć po jego ostatniej wypowiedzi. Leszek Kaźmierczak w ostatniej rozmowie z Kanałem Sportowym został zapytany o potencjalny pojedynek w freak fightach.

Dostałem jedną propozycję od mojego znajomego i nawet nie ruszyłem tematu. W drugiej sytuacji powiedziałem ”Ok, mogę zrobić z siebie idiotę, ale za bardzo duże pieniądze”. Jeśli moje dziecko miałoby trzypokojowe mieszkanie w centrum Warszawy, to tata może zrobić z siebie idiotę przez 10 minut.

Cały materiał poniżej:

Zobacz także:

Pudzian czy Szpila? Mateusz Gamrot wskazał faworyta: Wyraźnie on!

Pudzian czy Szpila? O faworycie tej walki mówiło się na długo przed oficjalnym ogłoszeniem tego starcia! Mariusz Pudzianowski i Artur Szpilka zmierzą się ze sobą już na początku czerwca na historycznej gali XTB KSW Colloseum 2!

Koniec współpracy? Okniński ostro o Ferrarim: To idiota! Pieniądze to nie wszystko!

Dziś organizacja FAME MMA potwierdziła walkę wieczoru, w której zobaczymy Amadeusza Roślika. ”Ferrari” jednego wieczoru ma stoczyć dwa pojedynki. Roślik na insta stories poinformował, że wylatuje do Stanów Zjednoczonych. Długo nie musieliśmy czekać na mocną reakcję Mirosława Oknińskiego. Zbliża się koniec współpracy na linii Okniński-Ferrari? Tego nie możemy wykluczyć.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis