MMA PLDana WhiteLegenda przejdzie na emeryturę? Dana White po UFC 263: To była jego ostatnia walka…

Legenda przejdzie na emeryturę? Dana White po UFC 263: To była jego ostatnia walka…

Dana White po minionej gali UFC 263 odniósł się do dyspozycji jednej z legend, która pojawiła się w oktagonie w Glendale w stanie Arizona.

Chodzi o osobę Demiana Mai, który przegrał decyzją sędziów z Belalem Muhammadem, przegrywając drugą walkę z rzędu.

Legenda przejdzie na emeryturę? Dana White po UFC 263: To była jego ostatnia walka…

Szef UFC na konferencji prasowej po gali odniósł się do dyspozycji Brazylijczyka na minionej imprezie oraz przedstawił swój punkt widzenia na jego przyszłość, która albo zakończy się sportową emeryturą, albo będzie kontynuowana już w innej organizacji:

“Myślę, że to byłą jego ostatnia walka. Jego ostatnia walka w UFC. To było ostatnie starcie w jego kontrakcie. Ma 44 lata. W przeszłości potrafił obalać ludzi, bronić obaleń, wchodził na rywali, potrafił ich dusić w każdej pozycji, ale teraz już tego nie ma. Ma 44 lata. Jest świetnym facetem, miał świetną karierę, ale prawdopodobnie się ona u nas kończy.”

Demian Maia to jeden z najdłużej walczących w UFC zawodników. Jego debiut miał miejsce w październiku 2007 roku na gali UFC 77. Od tamtej pory Maia stoczył dla UFC 33 walki, w których rywalizował m.in. z takimi zawodnikami jak: Chael Sonnen, Jorge Masvidal, Carlos Condit czy Neil Magny.

Brazylijczyk dwukrotnie walczył o pas UFC. W wadze średniej pokonał go wówczas Anderson Silva, a w wadze półśredniej nie zdołał odebrać tytułu Tyronowi Woodleyowi.

Zobacz także:

Lewandowski o walce Kołecki-Szostak: Realna opcja, bierzemy ją mocno pod uwagę! Zaskoczeni?

To jest spore zaskoczenie! Martin Lewandowski wypowiedział się o potencjalnej walce Szymona Kołeckiego (9-1) z Akopem Szostakiem (4-3). Jeden z właścicieli KSW jest chętny na zorganizowanie takiego starcia.

Szostak gotowy na walkę z Kołeckim na KSW 62: My z Szymonem za sobą nie przepadamy… Chcielibyście zobaczyć takie zestawienie?

Akop Szostak (4-3) jest gotowy na duże wyzwanie! Reprezentant WCA Fight Team w mediach społecznościowych wyznał, że chętnie zmierzy się z Szymonem Kołeckim (9-1). Trzeba przyznać, że medalista olimpijski w takim starciu byłby dużym faworytem bukmacherów.

Dymy na konferencji MMA VIP 2! Antykonfident do Żuroma: Będzie dojechany! [WIDEO]

Aż takiego ataku Andrzej Żuromski się raczej nie spodziewał! Było gorąco podczas konferencji prasowej przed drugą edycją MMA VIP, która już w piątek odbędzie się w Częstochowie.