MMA PLUFCLegenda MMA z ostrym przekazem do youtuberów: Ja byłem mistrzem, Ty dopiero przyszedłeś na świat!

Legenda MMA z ostrym przekazem do youtuberów: Ja byłem mistrzem, Ty dopiero przyszedłeś na świat!

Vitor Belfort (26-14) ma ostry przekaz dla youtuberów, których celem są walki z legendami sportu. Brazylijczyk podkreśla, że gdy zdobywał pas mistrzowski – to Jake Logan dopiero przychodził na świat.

“The Phenom” zadebiutował w MMA w 1996, a już rok później walczył w organizacji UFC. Szybko mógł zyskać miano pretendenta, lecz w eliminatorze musiał uznać wyższość Randy Couture. Brazylijczyk postanowił spróbować swoich sił w Japonii. Były to świetlne lata Pride.

Belfort w 2002 roku postanowił wrócić do amerykańskiego giganta, aby dwa lata później sięgnąć po pas w kategorii półciężkiej. Był to rewanż z wspomnianym Amerykaninem. Osiem miesięcy później UFC doprowadziło do trylogii, która zakończyła się stratą tytułu na rzecz Belforta.

43-latek rozstał się z UFC i w tym czasie ponownie pojawił się w organizacji Pride. To nie był koniec, bo walczył również w Strikeforce, Affliction i Cage Rage, gdzie w Wielkiej Brytanii zdobył pas. To musiało się tak zakończyć! Belfort w 2009 roku ponownie wrócił pod szyldem UFC. Brazylijczyk walczył jeszcze o tytuł z Andersonem Silvą i Jonem Jonesem. Obie walki były przegrane, lecz w tej drugiej sprawił wielkie problemy ”Bonesowi”.

Belfort z przekazem do youtuberów: To moje królestwo!

Vitor Belfort (26-14) w mediach społecznościowych zamieścił wideo z przekazem dla popularnych youtuberów. Jake i Logan Paul w ostatnim czasie szukają pojedynków z dużymi nazwiskami.

Posłuchaj gościu. Pragniesz szacunku, a przychodzisz do mojego świata. To jest moje królestwo. Twoje królestwo to nagrywanie filmów na YouTube dla dzieci.  Kiedy ja byłem mistrzem, Ty dopiero przyszedłeś na świat. Położę Cię spać. Sprawie, że skończysz na kolanach. Słuchaj, z całym szacunkiem który mam, nie do Ciebie, tylko do twoich fanów. Pokaże im kim naprawdę jesteś. Jesteś ”Joke” Paul, a nie Jake Paul. Położę Cię na moich nogach, dobranoc dzieciaczku.

Vitor Belfort (26-14) aktualnie jest związany z organizacją One Championship. Niewykluczone, że już niebawem poznamy szczegóły jego debiutu. Ma to być starcie z utytułowanym zawodnikiem muay thai – Alainem ”Panterą” Ngalani!

Zobacz także:

Lewandowski o debiucie Gamrota w UFC! Zaskoczeni?

Jeden z właścicieli KSW został zapytany o debiut Mateusza Gamrota w UFC. Możecie być zaskoczeni tymi słowami…

Ambro ponownie ostro o Don Kasjo! Co wy na to?

”Ambro” w mediach społecznościowych został zapytany o ”Don Kasjo”. Dawid Ambroziak jest przekonany, że wygrałby pojedynek w MMA z Kasjuszem Życińskim