MMA PLArkadiusz WrzosekLegenda kickboxingu składa gratulacje Wrzoskowi! Wielkie wyróżnienie!

Legenda kickboxingu składa gratulacje Wrzoskowi! Wielkie wyróżnienie!

To jest największy sukces w dotychczasowej karierze Arkadiusza Wrzoska (14-5, 8 KO). Polak podczas Glory 78 w Rotterdamie sprawił sensację. Warszawianin w drugiej odsłonie znokautował Badra Hari (106-16, 92 KO).

Warto zaznaczyć, że Wrzosek był w bardzo dużych opałach. Polak aż trzykrotnie leżał na deskach. Były to mocne uderzenia na tułów. W drugiej rundzie Arkadiusz postanowił wyprowadzić wysokie kopnięcie – okazało się to świetnym pomysłem. High kick doszło idealnie do celu – ciężki nokaut.

Gokhan Saki składa gratulacje Wrzoskowi!

Arkadiusz Wrzosek (14-5, 8 KO) wyróżniony! Polak po walce mógł liczyć na gratulacje ze strony legendy kickboxingu – Gokhana Saki (81-16, 58 KO).

Saki

Reprezentant Turcji ostatni pojedynek w K-1 stoczył w 2015 roku. Saki w Dubaju jednogłośną decyzją sędziów pokonał Sebastiana Ciobanu. Gokhan w swojej barwnej karierze mierzył się z takimi zawodnikami jak Tyrone Spong, Rico Verhoeven, Semmy Schilt, Badr Hari, Alistair Overeem, Peter Aerst, Remy Bonjasky czy Ray Sefo.

37-latek postanowił kontynuować przygodę w mieszanych sztukach walki. Gokhan stoczył dwa pojedynki w UFC – zakończyło się to zmiennym szczęściem.

Zobacz także:

“Zróbcie nam walkę!” – Mamed Khalidov akceptuje wyzwanie Roberto Soldica na KSW 63! Czekacie?

Tak jest! Największa walka w historii KSW może wydarzyć się w najbliższych miesiącach! Mamed Khalidov bowiem akceptuje wyzwanie Roberto Soldica, które ten rzucił mu na KSW 63!

Glory 78: Arkadiusz Wrzosek wraca z piekieł i ciężko nokautuje legendę! Oglądaliście?

Fenomen! Arkadiusz Wrzosek (14-5, 8 KO) wrócił po straszliwych problemach w Rotterdamie. W walce wieczoru nasz reprezentant zmierzył się z legendarnym Badrem Harim (106-16, 92 KO). Wrzosek w drugiej rundzie ciężko znokautował legendę z Maroka.