MMA PLONE ChampionshipLegenda chce walki z Romero: Jesteśmy w tym samym wieku, to byłoby coś wspaniałego

Legenda chce walki z Romero: Jesteśmy w tym samym wieku, to byłoby coś wspaniałego

Foto: Twitter/ Yoel Romero

Legenda mieszanych sztuk walki chce walki z Yoelem Romero! Kubańczyk i były pretendent do tytułu mistrzowskiego w dywizji średniej UFC został wolnym agentem po tym, jak największa organizacja MMA na świecie rozwiązała z nim kontrakt.

Teraz, Romero szuka nowego pracodawcy. I mimo tego, że organizacje Bellator MMA i PFL nie wyraziły zainteresowania jego usługami, to jego nazwisko ciągle cieszy się wielkim powodzeniem.

Legenda chce walki z Romero: Jesteśmy w tym samym wieku, to byłoby coś wspaniałego

Teraz, chęć walki z Yoelem Romero wyraził Vitor Belfort. Były mistrz UFC i żywa legenda mieszanych sztuk walki ma podpisany kontrakt z azjatycką organizacją One Championship. Choć jeszcze nie zadebiutował on w szeregach nowego pracodawcy, to pozostaje aktywny w kwestii “załatwiania” sobie rywali.

Belfort wzywał już swoich nowych szefów do zakontraktowania Wanderleia Silvy, Chaela Sonnena czy Andersona Silvy. A teraz na jego listę trafił Yoel Romero.

W rozmowie z LowKickMMA, Belfort potwierdził chęć rywalizacji z Romero:

“Oczywiście, że jestem zainteresowany! Stary, ten facet to bestia i jest w moim wieku! To byłoby coś wspaniałego! To na pewno byłaby świetna walka!”

A Wy zainteresowani jesteście potencjalnym pojedynkiem Vitora Belforta z Yoelem Romero i to niezależnie w której organizacji?

Zobacz także:

Dwóch niepokonanych piórkowych w klatce KSW? Padło wyzwanie!

Czy dojdzie do walki dwóch niepokonanych piórkowych w klatce KSW? W sieci zawrzało po wyzwaniu, jakie zawodnikowi KSW rzucił mistrz organizacji Armia Fight Night.

Anthony Joshua, Nikodem Jeżewski i Mariusz Wach twarzą w twarz z rywalami

Już w sobotę czeka nas świetnie zapowiadająca się gala bokserska w Londynie, na której zobaczymy gwiazdę światowego boksu i czołowych polskich pięściarzy. Dziś odbyła się konferencja prasowa, na której uczestnicy poszczególnych pojedynków spotkali się również twarzą w twarz z rywalami.

Jan Błachowicz zagra w “Cyberpunk 2077” [WIDEO]

Dzieło polskiego studia CD Projekt RED staje się światowym hitem. W grę zagra też najlepszy polski zawodnik MMA.