MMA PLBoksLegenda boksu uhonorowana! Jest pomnik Evandera Holyfielda w jego rodzinnym mieście!

Legenda boksu uhonorowana! Jest pomnik Evandera Holyfielda w jego rodzinnym mieście!

To jest uhonorowanie! Evander Holyfield (44-10-2, 29 KO) legenda boksu doczekała się pomnika w swoim rodzinnym mieście. 58-latek to czterokrotny mistrz świata wagi ciężkiej oraz niekwestionowany mistrz kategorii cruiser.

Holyfield barwną karierę zakończył w maju 2011 roku. Amerykanin w Kopenhadze przed czasem pokonał zawodnika publiczności Briana Nielsena. Walka zakończyła się w dziesiątej odsłonie. Sami zobaczcie:

Jest pomnik Evandera Holyfielda!

Evander Holyfield (44-10-2, 29 KO) został uhonorowany przez władze Atlanty. Powstał pomnik na cześć legendy boksu!

Dziękuję wszystkim, którzy stanęli na mojej drodze i przyczynili się do tego co osiągnąłem. Jestem zaszczycony. Popełniłem sporo błędów, ale nigdy się nie poddawałem. Miałem znakomitą karierę i osiągnąłem wszystko to, o czym wcześniej marzyłem. Byłem członkiem drużyny olimpijskiej, zostałem mistrzem świata dwóch kategorii i jako jedyny zdobyłem aż cztery razy mistrzostwo świata w wadze ciężkiej

pomnik

Przypomnijmy, że jeszcze nie tak dawno mówiło się o kolejnej walce pomiędzy Holyfieldem, a Mike Tysonem (50-6, 44 KO). Niewykluczone, że pomysł takiego zestawienia wróci w niedalekiej przyszłości.

Zobacz także:

Hector Lombard wygrał walkę na gołe pięści i potem… pobił pretendenta w ringu! [WIDEO] Widzieliście?

Doskonale znany zawodnik mieszanych sztuk walki Hector Lombard wygrał walkę na gołe pięści, którą stoczył na minionej gali BKFC 18, a zaraz po niej… pobił następnego pretendenta!

Kazik Klimat Kartel przed MMA VIP 3 pokazał szybkość na tarczach z Najmanem [WIDEO] Zaskoczy?

Polski raper – Kazik Klimat Kartel przed galą MMA VIP 3 pokazał swoją szybkość na tarczach z właścicielem organizacji Marcinem Najmanem. Freak fighter zadebiutuje w walce w formule mieszanych sztuk walki.