MMA PLBoksLegenda boksu, dwukrotny pogromca Mike’a Tysona chce współpracować z Daną Whitem przy Zuffa Boxing

Legenda boksu, dwukrotny pogromca Mike’a Tysona chce współpracować z Daną Whitem przy Zuffa Boxing

Dana White i jego nowy projekt – Zuffa Boxing mogą wzbogacić się o bardzo poważne nazwisko, które pomoże nowej firmie sternika UFC zaistnieć.

Były mistrz wagi ciężkiej, dwukrotny pogromca Mike’a Tysona – Evander Holyfield zgłosił swoją chęć współpracy z Daną Whitem przy powołaniu przez niego firmy Zuffa Boxing, która będzie zajmowała się organizacją walk bokserskich.

Holyfield jest pełen uznania dla White’a i jego biznesowego nosa, więc zgłosił chęć pomocy marketingowej przy budowaniu nowej marki przez prezesa UFC:

“Uważam, że Dana White udowodnił już przy pracy nad mieszanymi sztukami walki, że potrafi i wie jak to się robi. Myślałem o tym, co zamierza zrobić z boksem i to może być wielki projekt. Mam nadzieję, że wejdzie w ten projekt i pozwoli mi być jego częścią.”

Holyfield zapytany o swoją potencjalną rolę w Zuffa Bxing stwierdził, że byli profesjonalni bokserzy pomogą zwiększyć rozpoznawalność nowego projektu Dany White’a:

“Uważam, że kiedy powstaje taki projekt, to trzeba mieć obok siebie ludzi, którzy są w tym najlepsi. Ludzie zwracają na ciebie większą uwagę, kiedy masz przy sobie takich ludzi jak ja czy może Floyd Mayweather Junior. Zresztą każdy, kto był mistrzem świata, kto był dobry i kto był wielkim wojownikiem przyda się w tej firmie. Ten rodzaj przyciągania uwagi sprawi, że rzeczy stawiają się prostsze niż wtedy, gdybyś robić to samemu.”