MMA PLONE ChampionshipLegenda BJJ przechodzi do MMA! Andre Galvao w ONE Championship

Legenda BJJ przechodzi do MMA! Andre Galvao w ONE Championship

Światowa legenda brazylijskiego jiu jitsu swoje kolejne walki stoczy w formule MMA! Andre Galvao wylądował bowiem w ONE Championship!

Andre Galvao w ONE Championship

Brazylijczyk powróci do starć w formule mieszanych sztuk walki po ponad dziesięcioletniej przerwie. Czy będzie urywał nogi?

Legenda BJJ przechodzi do MMA! Andre Galvao w ONE Championship

Informację o angażu Brazylijczyka oficjalnie przekazała organizacja ONE Championship w swoich mediach społecznościowych.

Według informacji źródłowej, Galvao będzie startował zarówno w MMA, jak i w grapplingu:

Andre Galvao ostatnią walkę w MMA stoczył w październiku 2010 roku, kiedy to na gali Strikeforce przegrał przez nokaut w pierwszej rundzie z Tyronem Woodleyem.

Od tamtego czasu jednak światowe MMA mocno się zmieniło, a zawodnicy mieszanych sztuk walki próbują swoich sił w różnych formułach. Wspomniany Tyron Woodley na przykład poniża się w mediach błagając wręcz o rewanż z amerykańskim yotuuberem Jakiem Paulem. “T-Wood” wytatuował sobie nawet na palcu słowa: Kocham Jake’a Paula, by tylko dostać ten rewanż.

Andre Galvao w MMA stoczył siedem walk, a jego rekord wynosi 5-2.

Na ten moment nie mamy szczegółów dotyczących debiutu tego zawodnika w ONE Championship.

Zobacz także:

Nie będzie walki Najman kontra Murański! Znamy nowego rywala Jacka?

Wygląda na to, że Marcin Najman nie będzie rywalem Jacka Murańskiego w debiucie, który nastąpi dwudziestego dziewiątego stycznia w Arenie Gliwice. Będzie to walka wieczoru drugiej edycji Elite Fighters. Udało nam się ustalić kto w tej sytuacji może być zastępstwem.

The War 3: Michał ”Jaglak” Karmowski kontra Denis ”Bad Boy” Załęcki w walce na gołe pięści?

W najnowszym klipie promującym galę THE WAR 3 wystąpił słynny kulturysta Michał Karmowski. To kolejna po Medusie i Julii Kupiec popularna medialna postać wspierająca projekt Denisa Załęckiego. Czy “Jaglak” zdecyduje się walczyć na gołe pięści? To okaże się już wkrótce. Trzecia edycja THE WAR odbędzie się w piątek 26 listopada. Transmisja tylko w systemie PPV.

Kolano naprawione, więc można walczyć! Kamil Oniszczuk wraca do klatki ACA!

Po kontuzji już prawie nie ma śladu, więc można wrócić do startów! Kamil Oniszczuk wraca do klatki ACA, a portal sportowefakty.wp.pl podał szczegóły jego kolejnego pojedynku!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis