MMA PLBez kategoriiLeBanner o swojej walce z Sylvią w Affliction i nie tylko!

LeBanner o swojej walce z Sylvią w Affliction i nie tylko!

jerome_le_banner.jpg

Wywiad w środku.

Co robiłeś od czasu walki ze Schiltem w czerwcu ?
– Miałem wakacje ! Negocjowałem też kontrakty w sprawie dwóch nowych filmów, w których zagram w 2009 roku. Ale teraz mam zamiar wypoczywać we Francuskich górach i zapowiada się wspaniale.

– Jak teraz wygląda twój trening ?
– Zazwyczaj trenuję 2 razy dziennie. Trening wydolnościowy, trochę wysiłkowego zazwyczaj rano i jakieś sparingi, Kickboxing, a wieczorem nauczam sportów walki.

– Wiesz, kto będzie Twoim przeciwnikiem w GP 2008 w Seulu ?
– Jeszcze nie, ale na pewno jak tylko będę wiedział podzielę się z Wami tą wiadomością. Ale dla mnie nie ma to większego znaczenia. Mogę walczyć z każdym.

– Mirko „Cro-Cop”, powiedział ostatnio że mogłeś z nim walczyć na DREAM, ale zrezygnowałeś z tej walki. Jak to skomentujesz ?
– To bzdura ! Ja zgodziłem się na tą walkę, a walka nie odbyła się z powodu jakiejś tam kontuzji Mirko. Później w zastępstwie tej walki pojawiła się propozycja walkiz Markiem Huntem, ale mój management nie wyraził na nią zgody, ponieważ 2 walki w 2 różnych strefach czasowych w mniej niż 3 tygodnie, to czyste szaleństwo. A ja w końcu zdecydowałem  się ich posłuchać. Pyzatym miałem drobną kontuzję i nie był bym w 100% przygotowany. Jak widzicie staję się mądrym gościem !

– Twoim zdaniem jakich jest 5 najlepszych zawodników na świecie ?
– Nie lubię umieszczać siebie w takich rankingach, więc pominę swoje nazwisko. W K-1 waga ciężka to będą : Semmy Schilt, Peter Aerts, Remy Bonjasky, Badi Hari, ale kto może być piąty nie mam pojęcia… a jeśli chodzi o MMA, bez podziału na wagi to : Fedor Emelianenko, Anderson Silva, GSP, BJ Penn i Randy Couture.

– Poza K-1 dla jakiej światowej organizacji chciałbyś walczyć ?
– Zawsze marzyłem, żeby chociaż raz zawalczyć w UFC. Ale to akurat chyba się nie spełni. Rozmawiałem z UFC i oni są zainteresowani kontraktem ze mną, ale na więcej niż jedną walkę. Musiałbym podpisać kontrakt wyłącznościowy, który zabroniłby mi startów w walkach na zasadach K-1. Ale odkąd pojawiło się na rynku Affliction, chętnie bym zawalczył z Timem Sylwią na Affliction. Muszę powiedzieć, że Affliction jest jednym z moich sponsorów i uwielbiam ich ciuchy i mam naprawdę świetnie się dogaduję z Tomem Atencjo.

– W przeszłości Ty i Sylvia wymieniliście „parę uprzejmości” między sobą. Co powiesz o jego ostatniej walce z Fedorem ?
– Fedor po prostu pokazał dlaczego jest numerem jeden ! To był niesamowity pokaz jego umiejętności i techniki. Miałem okazję poznać Fedora i potrenować z jego chłopakami w Red Devil Gym. Fedor jest nie samowicie silny i naprawdę ma dynamit w ręku !Ja szanuję Tima Sylvię, a pyskówki i tym podobne są po prostu częścią tej gry, w której uczestniczymy. Naprawdę bardzo bym chciał z nim zmierzyć się na Affliction, a to naprawdę jest możliwe ! Tom Atencio doprowadzi do tej walki ! Kibice też chcą tej walki. To będzie hicior !

– Walczyłeś z całą światową czołówką w K-1, kto był najtrudniejszym przeciwnikiem ? I która walka dała Ci najwięcej radości ?
– Ciężko powiedzieć. Na pewno Hunt, Schilt, Hoost, Aerts byli zawodnikami, którzy postawili najwyżej poprzeczkę. Ale chyba najcięższe walki stoczyłem a Aertsem i Hoostem. Wszystkie 4 walki z Huntem też były ciężkie. Schilt jest po prostu bardzo wysoki i doskonale wie jak to wykorzystać ! Nie był to na pewno dla mnie najtrudniejszy przeciwnik, chociaż walczy się z nim cholernie ciężko. Najbardziej cieszyłem się chyba z ostatniego zwycięstwa nad Huntem.

– Jak Jerome LeBanner, nie walczy to co robi ?
– Jest z przyjaciółmi i z rodziną, jeździ na rowerze, gra w filmach i opiekuje się swoimi psiakami.

– Dziękujemy za poświęcony czas. Może chcesz coś dodać ?
– Na pewno chcę podziękować fanom za ciągłe wsparcie, specjalne podziękowania dla moich fanów w Japonii, którzy zawsze mnie dopingują. Wielu zawodników nawet nie zdaje spobie sprawy, że bez fanów nie byłoby tego sportu !
Chciałbym też poinformować, że planujemy w USA kilka seminariów w 2009 roku. Zainteresowanych proszę o kontakt na mail : alkermor@msn.com.Chciałbym jeszcze podziękować moim sponsorom :  Bad Boy, Fairtex, Affliction, BullRot.
Zapraszam na swoją stronę internetową : www.lebannerofficial.com

 Źródło: Perfekt-TV

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis