MMA PLK-1Le Banner podczas walki doznał kontuzji kolana! Legenda odwróciła losy pojedynku! [WIDEO]

Le Banner podczas walki doznał kontuzji kolana! Legenda odwróciła losy pojedynku! [WIDEO]

Legendarny Jerome Le Banner (6-3) ma za sobą kolejny pojedynek w mieszanych sztukach walki. ”Geronimo” wystąpił na sobotniej gali MMA GP: ”Evolution” w Paryżu. Początek nie był szczęśliwy i było blisko sensacyjnej przegranej legendarnego kick-boxera. Było to już drugie zwycięstwo 49-latka w tym roku.

LeBanner

Jego przeciwnikiem był… Adnan Alić (13-33), którego tego wieczoru był bliski największego zwycięstwa w dotychczasowej przygodzie. 38-latek walczył już parę razy w naszym kraju i nie wyglądało, to dobrze. Alić przegrywał po 32-sekundach z Sylwestrem Kołeckim, po 12-sekundach z Kamilą Mindą oraz dwukrotnie równie szybko z Kevinem Szaflarskim.

Było blisko sensacji!

Adnan Alić (13-33) nie chciał ryzykować i wymieniać się ciosami z legendą K-1. Serb błyskawicznie poszedł po nogi. Jerome Le Banner dobrze się bronił, ale po kolejnej próbie spadł przy siatce. W tej sytuacji doznał poważnej kontuzji kolana (na jego twarzy widoczny był duży grymas bólu).

Francuz był w wielkich tarapatach. W pewnym momencie jednak obrócił pozycję. Był w dosiadzie, a następnie za plecami rywala, gdzie uderzeniami skończył walkę przed czasem.

Sami zobaczcie:

Zobacz także:

Wielka awantura w klatce! Ochrona długo nie mogła uspokoić całej sytuacji! [WIDEO] Co wy na to?

W czwartek w Johannesburu odbyła się już 98 edycja EFC. W walce wieczoru poznaliśmy nowego mistrza w wadze ciężkiej. Został nim Matunga Djikasa (7-3), który w trzeciej odsłonie zastopował rodaka. Już na ceremonii ważenia było bardzo gorąco. Po samej walce pojawiły się duże kontrowersje. W klatce w pewnym momencie zapanował chaos.

The War 4: Kompletne szaleństwo! ”Młode Gliwice” zdominowały ”Jamników”! [WIDEO] Widzieliście?

To było czyste szaleństwo. Na gali The War 4 doszło do starcia 3 vs 3. Walka nie potrwała długo. Zwycięzcami zostali zawodnicy z ”Młodych Gliwic”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis