MMA PLBoksLawrence Okolie zdemolował Nikodema Jeżewskiego. Polak był wielokrotnie liczony!

Lawrence Okolie zdemolował Nikodema Jeżewskiego. Polak był wielokrotnie liczony!

Lawrence Okolie (15-0, 12 KO) pewnie pokonał Nikodema Jeżewskiego (19-1-1, 9 KO) na gali bokserskiej w Londynie. Stawką pojedynku był pas WBO International oraz prawo walki o właściwy pas mistrzowski z Krzysztofem Głowackim.

Dysponujący dobrymi warunkami fizycznymi Okolie dobrze pracował lewym prostym. Po jednym z ciosów na korpus Jeżewski przyklęknął. był liczony po raz pierwszy już w pierwszej rundzie. Po kolejnych mocnych ciosów Polak miał spore problemy z równowagą. Wkrótce pięściarz z Kościerzyny został ponownie trafiony i mieliśmy kolejny nokdaun.

Brak opisu.

Okolie przebijał się przez obronę Polaka. Przewaga Anglika była miażdząca. Przy kolejnym liczeniu sędzia przerwał pojedynek w drugiej rundzie.

Brak opisu.

Okolie zachował więc swój nieskazitelny rekord. W przyszłym roku czeka go najprawdopodobniej walka z kolejnym Polakiem. Stawką pojedynku z “Główką” ma być już pas mistrza świata.

Zobacz także:

Joshua vs. Pulev – wyniki gali w Londynie

W Londynie czeka nas hitowa gala bokserska z Anthonym Joshuą w roli głównej. W ważnych pojedynkach również Mariusz Wach i Nikodem Jeżewski.