MMA PLBoksLawrence Okolie zdeklasował rywala. Nokaut w 3. rundzie i udana obrona pasa [WIDEO]

Lawrence Okolie zdeklasował rywala. Nokaut w 3. rundzie i udana obrona pasa [WIDEO]

Lawrence Okolie (17-0, 14 KO) znokautował Dilana Prasovicia (15-1, 12 KO) w trzeciej rundzie w obronie pasa WBO wagi cruiser podczas gali w Londynie.

Początek walki miał rozpoznawczy charakter. Rywalizacja była rwana, gdyż często zawodnicy wpadali w klincz. Okolie sporo pracował lewym prostym.

Prasovic prowokował rywala opuszczając ręce. Okolie trafił mocnym prawym. Brytyjczyk później przymierzył raz jeszczem, tym razem overhandem i już w drugiej rundzie mieliśmy pierwsze liczenie.

Dysponujący świetnymi warunkami fizycznymi Okolie dobrze pracował lewym prostym. W czasie klinczów obijał zaś tułów przeciwnika. “The Sauce” trafił potężnie na wątrobę i Czarnogórzec nie był już w stanie się podnieść. Koniec pojedynku!

Pogromca Jeżewskiego i Głowackiego wygrał więc kolejną walkę przed czasem.

Zobacz także:

Gala Joshua vs. Usyk – wyniki

Na nowym stadionie Tottenhamu Hotspur odbywa się gala bokserska z udziałem kilkudziesięciu tysięcy kibiców. W walce wieczoru Anthony Joshua i Oleksandr Usyk. Poza tym walczą też m.in. Lawrence Okolie czy Callum Smith.

Mateusz Gamrot w towarzystwie… Najmana i Gołoty! Takiego zdjęcia jeszcze nie widzieliście!

Nowa wschodząca gwiazda UFC i jednocześnie były podwójny mistrz KSW – Mateusz Gamrot jest w towarzystwie… Marcina Najmana i Andrzeja Gołoty!

Niepokonani zawodnicy kategorii półciężkiej zmierzą się w starciu otwierającym KSW 64

Organizacja KSW kontynuuje proces wzmacniania kategorii półciężkiej i poszukiwania nowych, uzdolnionych fighterów. 23 października w łódzkiej Atlas Arenie naprzeciw siebie staną niepokonani, Adam Tomasik (5-0, 2 KO, 3 Sub) i Oumar Sy (4-0, 2 KO, S Sub). Starcie to otworzy galę KSW 64.