MMA PLBez kategoriiLatem 2009 debiut UFC na Filipinach!

Latem 2009 debiut UFC na Filipinach!

11992841466746.jpg

UFC nie kryje się, ze swoimi planami ekspansji poza USA. Plany są dosyć ambitne, nawet jak na UFC. Już niedługo zobaczymy UFC w Japonii o czym już pisaliśmy, dzisiaj pojawiła się informacja o Filipinach, a krążą już plotki (które prawdopodobnie niedługo się potwierdzą) o UFC w 2009 również w Brazylii. Nie zapominajmy też o krajach takich jak Kanada, czy Wielka Brytania i Irlandia. W oficjalnych komunikatach przeczytamy, też zaraz po Filipinach, na celowniku UFC są Niemcy.

Amerykańskie portale tematyczne, twierdzą że już niedługo pojawi się oficjalny termin gali UFC na O2 World Arena w Berlinie. Dana White potwierdził, że najbardziej zaawansowana jest sprawa gali na Filipinach, która odbędzie się latem przyszłego roku, a zaraz potem UFC będzie się skupiało na Australii i Niemczech.

Decyzja w sprawie Filipin, jest chyba jasna. Przypomnijmy, że na otwartym pokazie/treningu na Filipinach z udziałem Chucka Lidella, zjawiło się cztery tysiące fanów ! Tajemnicą Poliszynela jest też, to że UFC już dogadało się i prawdopodobnie podpisało kontrakt z lokalną telewizja ABS-CBN.

Jak zdradził Fertitta, najprawdopodobniej na gali na Filipinach zobaczymy kilka gwiazd UFC, ale również i zawodników z Filipin, Japonii i Korei.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis