MMA PLNajnowszeBez kategoriiLatem 2009 debiut UFC na Filipinach!

Latem 2009 debiut UFC na Filipinach!

11992841466746.jpg

Gamrot - Dos Anjos

UFC nie kryje się, ze swoimi planami ekspansji poza USA. Plany są dosyć ambitne, nawet jak na UFC. Już niedługo zobaczymy UFC w Japonii o czym już pisaliśmy, dzisiaj pojawiła się informacja o Filipinach, a krążą już plotki (które prawdopodobnie niedługo się potwierdzą) o UFC w 2009 również w Brazylii. Nie zapominajmy też o krajach takich jak Kanada, czy Wielka Brytania i Irlandia. W oficjalnych komunikatach przeczytamy, też zaraz po Filipinach, na celowniku UFC są Niemcy.

Amerykańskie portale tematyczne, twierdzą że już niedługo pojawi się oficjalny termin gali UFC na O2 World Arena w Berlinie. Dana White potwierdził, że najbardziej zaawansowana jest sprawa gali na Filipinach, która odbędzie się latem przyszłego roku, a zaraz potem UFC będzie się skupiało na Australii i Niemczech.

Decyzja w sprawie Filipin, jest chyba jasna. Przypomnijmy, że na otwartym pokazie/treningu na Filipinach z udziałem Chucka Lidella, zjawiło się cztery tysiące fanów ! Tajemnicą Poliszynela jest też, to że UFC już dogadało się i prawdopodobnie podpisało kontrakt z lokalną telewizja ABS-CBN.

Jak zdradził Fertitta, najprawdopodobniej na gali na Filipinach zobaczymy kilka gwiazd UFC, ale również i zawodników z Filipin, Japonii i Korei.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis