MMA PLBoksŁaszczyk o dzisiejszych czasach: Jeśli chciałbym rozgłosu, to ściągnąłbym gacie nasrał na środku ringu!

Łaszczyk o dzisiejszych czasach: Jeśli chciałbym rozgłosu, to ściągnąłbym gacie nasrał na środku ringu!

Kamil Łaszczyk (30-0, 11 KO) w rozmowie z naszym portalem wypowiedział się o dzisiejszych czasach. Uznany pięściarz ma świadomość, że dziś freak fighty budzą ogromne zainteresowanie. Łaszczyk ponadto wypowiedział się o ostatniej sytuacji z Amadeuszem Roślikiem.

Łaszczyk

”Ferrari” na twitterze postanowił mocno odpowiedzieć na słowa pięściarza.

KAMIL LESZCZYK O MMA: LEŻĄ TYŁKIEM NA GŁOWIE. Pseudonim szczurek a więc ty mały szczurze nie fikaj do mnie bo w mma bym cię podniósł j**nął tobą o glebę później usiadłbym ci dupa na twarzy i spełniłyby się wszystkie twoje koszmary… co do kretyna na teście IQ też bym cię ośmieszył

Kamil szybko odpowiedział i doszło do wymiany zdań – o czym pisaliśmy [TUTAJ]

Łaszczyk: Jest to przykre, że dziś sprzedają się wyzwiska!

Kamil Łaszczyk w rozmowie z naszym portalem wypowiedział się o dzisiejszych czasach.

– Nie jest tak trochę, że czujesz rozgoryczenie widząc nawet – że aktualnie zainteresowanie ludzi jest ogromne przy takich osobach jak Ferrari, a nie przy zawodnikach z krwi i kości?

Myślę, że większość prawdziwych sportowców, którzy poświęcają i poświęcili temu życie – czuje, gdzieś w środku lekkie rozgoryczenie lecz ja nie jestem typem showmana. Wszystko co osiągnąłem zdobyłem ciężką pracą i wieloma wyrzeczeniami, które zrozumie tylko prawdziwy sportowiec. Jeśli chciałabym atencji to szukałbym jej wśród pięściarzy z czołówki światowej, a nie chłopaków z freak fightów. Jest to po prostu przykre. Jeśli chciałbym rozgłosu ściągnął bym gacie nasrał na środku ringu i powiedziałbym, że z gównem nie będę się bił. Jestem tego pewny, że byłoby głośno. Jest to przykre, że dziś sprzedają się wyzwiska i patologia.

Całą rozmowę możecie zobaczyć [TUTAJ]

Zobacz także:

Kęsik do Romanowskiego na ważeniu: Czaruś to jest w 13 posterunku, jutro idę ku**a po Ciebie! [WIDEO] Widzieliście?

Podczas ceremonii ważenia doszło do wymiany zdań! Już jutro odbędzie się gala KSW 74 w Ostrowie Wielkopolskim. Tomasz Romanowski (16-8) stoczy swój pojedynek w kategorii średniej! ”Tommy” zmierzy się z Cezarym Kęsikiem (13-2). Już na papierze ten pojedynek gwarantuje dużo emocji.

Sąd uniewinnił Marcina Najmana! ”El Testosteron”: Sprawiedliwość istnieje! Co wy na to?

Sąd uniewinnił Marcina Najmana – o czym możemy przeczytać w gazecie ”Super Expressu”. To nie koniec, bowiem w całej sprawie zabrał głos ”El Testosteron”, który od początku całą sytuację uważał za absurd. Najman podkreśla, że sprawiedliwość istnieje.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis