MMA PLLFNLadies Fight Night: Double Trouble już dziś w Łodzi – dwa dni, dwie gale!

Ladies Fight Night: Double Trouble już dziś w Łodzi – dwa dni, dwie gale!

Double Trouble już dziś w Łodzi – dwa dni, dwie gale.

Na naszej najbliższej, urodzinowej gali kobiecych sportów walki federacji Ladies Fight Night zobaczymy wojowniczki, które występowały na wielu prestiżowych galach przygotowywanych przez światowe organizacje tj. UFC, Invicta, Bellator, Glory czy KunLun.

Walki w formułach MMA i K1

Zelektryzują nas starcia między innymi takich wojowniczek jak Żaneta Cieśla vs Silvia La Notte (Włochy) czy Patricia Axling (Szwecja) vs. Cindy Silvestri (Francja) głównie z uwagi na ogrom ich doświadczenia w ringu.

Łódź i lokalne akcenty

Łodzianka, Katarzyna Sadura skrzyżuje rękawice ze Stephanie Egger (Szwajcaria), która znana jest również z walk w organizacji Invicta. Sadura ostatnio wygrała pojedynek w Poznaniu z bardzo doświadczoną Suvi Salmiemies (Finlandia). Liczymy na to, że w swoim rodzinnym mieście przy dużym wsparciu wiernych fanów powtórzy ten sukces.

Main Event na LFN 8

W walce wieczoru podczas LFN 8 (sobota) w formule MMA walczyć będą Carolina Jimenez znana z naszej poprzedniej gali “IRA” w Ossie z Maguy Berchel (Francja). Liczymy na wspaniałe widowisko sportowe.

Karolina Owczarz zadebiutuje na gali LFN 7!

Zaskoczeni? My nie!? Już w piątek będziemy mogli podziwać debiut Karoliny Owczarz, która razem z Andrzejem Janiszem poprowadzi studio komentatorskie na gali Ladies Fight Night.

Hymn LFN w zaskakującej aranżacji tylko w Łodzi podczas gali LFN 8

Podczas gali LFN 8 atrakcją wieczoru będzie łódzki zespół Samokhin Band. Przystojni muzycy zaprezentują się w nowej odsłonie i wykonają hymn LFN z instrumentami na żywo (trąbka, saksofon, piano, perkusja, konga, gitara i bass) JAZZ vs RAP? Sprawdźcie to!

Ceremonia Ważenia i Media Trening –  po raz pierwszy również dla kibiców!

W piątek, 15.12.2017 od godz. 13.00, pragniemy zaprosić wszystkich chętnych na ceremonię ważenia, połączoną ze spotkaniem z zawodniczkami na terenie łódzkiej Wytwórni, wejście od ulicy Łąkowej 29. Na żywo będzie można podpatrzeć gorączkę przedgalową, zrobić zdjęcie ze swoimi idolami oraz odebrać plakat z autografami.

Wejściówki

Do piątku 08.12.2017, do godz. 20.00 wszystkie zarejestrowane osoby otrzymają informację o statusie swojej wejściówki na “Double Trouble”.

Harmonogram LFN 7 – piątek 15.12.2017

17.30 – 18.45 odbiór wejściówek dla tych osób, które otrzymały pozytywną odpowiedź w procesie rejestracji na www.lfn.com.pl. Wejście od strony Wytwórni, ul. Łąkowa 29.

18.30 drzwi otwarte

19.00 start gali LFN 7

Harmonogram LFN 8 – sobota 16.12.2017

17.30 – 18.45 odbiór wejściówek dla tych osób, które otrzymały pozytywną odpowiedź w procesie rejestracji na www.lfn.com.pl. Wejście przez główne drzwi hotelu Hilton, ul. Łąkowa 29

18.30 drzwi otwarte

19.00 start gali LFN 8

*Bardzo prosimy o zabranie ze sobą dokumentu tożsamości, który będzie niezbędny przy odbiorze wejściówek.

Transmisja gali

Gale Ladies Fight Night “Double Trouble” LFN 7 i LFN 8 podobnie jak wszystkie poprzednie będą transmitowane bezpłatnie. Dostęp na naszym fanpage’u na Facebook’u oraz www.lfn.com.pl.

Tak prezentuje się aktualny fight card:

LFN 7 15 grudnia:

K1 52 kg: Sandra Drabik (4-1) vs. Magdalena Kasprzyk (2-1)

MMA 57 kg: Katarzyna Lubońska (5-2) vs. Evelina Puidaite (3-2)

K1 60 kg: Joanna Walorska (14-7) vs. Tereza Dvorakova (25-7)

MMA 64 kg (catchweight): Izabela Badurek (6-3) vs. Zarah Fairn (5-2)

K1 50 kg (catchweight): Monika Bohn (2-3) vs. Josefine Knutson (2-1)

K1 63,5 kg: Katarzyna Posiadała (5-1) vs. Erika Bjornestrand (10-2)

MMA 59 kg (catchweight): Katarzyna Biegajlo (2-0) vs. Olga Yakimchyk (0-0)

K1 50 kg (catchweight): Żaneta Cieśla (5-0) vs. Silvia La Notte (62-14-4)

MMA 52 kg: Magdalena Sormova (4-1) vs. Cristina Stanciu (5-2)

LFN 8 16 grudnia:

MMA 50 kg (catchweight): Hanna Gujwan (1-1) vs. Minna Grusander (3-1)

MMA 52 kg: Weronika Zygmunt (3-3) vs. Karolina Iverenova (1-0)

K1 48 kg: Natalia Leciejewska (2-1) vs. Karolina Kubiak (0-0)

MMA 57 kg: Barbara Nalepka (4-2) vs. Elina Kallionidou (5-2)

MMA 57 kg: Sylwia Juśkiewicz (7-5) vs. TBA

K1 57 kg (catchweight): Patricia Axling (27-3) vs. Cindy Silvestri (26-12)

MMA 57 kg: Judyta Rymarzak (0-0) vs. Marta Waliczek (0-0)

K1 56 kg: Małgorzata Dymus (4-4) vs. Joanna Różańska (1-0)

MMA 61 kg: Katarzyna Sadura (3-2) vs. Stephanie Egger (2-1)

MMA 57 kg: Carlona Jimenez (6-0) vs. Maguy Berchel (8-2)

[informacja prasowa]