MMA PLArchiwumBoksŁącznie mają 115 lat! Starcie legend ogłoszone – Toney vs Ruddock!

Łącznie mają 115 lat! Starcie legend ogłoszone – Toney vs Ruddock!

To się dzieje naprawdę! Triller zorganizuje kolejny pojedynek legendarnych pięściarzy. Jedenastego listopada w stolicy Jamajki dojdzie do starcia Jamesa Toney’a (77-10-3, 47 KO) z Donovanem Ruddockiem (40-6-1, 30 KO). Pięściarze mają łącznie 115 lat!

Toney

James to przede wszystkim były zawodowy mistrz świata organizacji IBF w kategorii średniej, super średniej oraz junior ciężkiej. 55-latek pokonał jedenastu zawodników o tytuł mistrza świata w trzech kategoriach wagowych. 

Toney’a możecie również pamiętać z 2010 roku, gdy spróbował swoich sił w MMA i wystąpił na gali UFC 118. Amerykanin przegrał wtedy szybko i boleśnie z pięciokrotnym mistrzem UFC – Randym Couture’em. Organizacja po tym starciu szybko rozwiązała z Toney’em kontrakt.

Starcie weteranów ogłoszone!

Oficjalnie jedenastego listopada w Jamajce dojdzie do starcia Jamesa Toney’a (77-10-3, 47 KO) z Donovanem Ruddockiem (40-6-1, 30 KO).

Dlatego właśnie zawodnicy muszą zrobić wszystko, aby przygotować się na ten moment, w którym nadejdzie czas na odłożenie rękawic na kołku. Boks to niebezpieczny sport – tak ogłoszenie walki skomentował legendarny Lennox Lewis.

Ruddock to były mistrz świata federacji IBC. Amerykanin krzyżował rękawice z takimi zawodnikami jak Lennox Lewis, Tommy Morrison czy Mike Tyson. 

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis