MMA PLArchiwumClout MMALabryga nie wytrzymał i uderzył Mindę! Zawodnik Oknińskiego: Takie masz sztywne zasady?

Labryga nie wytrzymał i uderzył Mindę! Zawodnik Oknińskiego: Takie masz sztywne zasady?

Doszło do face to face Denisa Labrygi z Kamilem Mindą na trzeciej panelu konferencji Clout MMA 2. Freakowa organizacja postanowiła zrobić parę prób, bowiem Labryga nie wytrzymywał i uderzył podopiecznego Mirosława Oknińskiego, który jego zdaniem zbyt mocno przybliżył się z głową i go popychał.

Labryga

Denis ostatnią walkę stoczył na pierwszej edycji Clout MMA 1 w Warszawie. Była to jedna z najbardziej wyczekiwanych walk na karcie. Labryga w formule K-1 w małych rękawicach zmierzył się z twardym i nieustępliwym Dawidem Załęckim.

”Crazy” nie pierwszy raz zaprezentował swoje umiejętności i udowodnił, że jest niebezpieczny w walkach z młodą gwardią. Załęcki parę razy mocno doszedł do głosu. Walka zakończyła się nieszczęśliwie. ”Crazy” z powodu dużego rozcięcia na nodze nie wyszedł do drugiej odsłony.

Labryga nie wytrzymał!

Kamil Minda podczas face to face mocno zbliżył się z głową do swojego rywala i go popychał. W pewnym momencie Denis Labryga nie wytrzymał i doszło do rękoczynów. Freakowa organizacja parę razy próbowała doprowadzić do spotkania oko w oko, ale za każdym razem kończyło się tym samym.

Takie masz sztywne zasady, że bijesz z partyzanta – mówił Minda do Labrygi.

Cała konferencja poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis