MMA PLHighleagueKwieciński zabiera głos w sprawie Pawła B: Ja mu nie podaruję za to, co powiedział!

Kwieciński zabiera głos w sprawie Pawła B: Ja mu nie podaruję za to, co powiedział!

Alan Kwieciński w rozmowie z portalem MMA-bądź na bieżąco wypowiedział się o Pawle B, który w ostatnim czasie został zatrzymany przez policję. ”Alanik” ma nadzieje, że freak fighter szybko opuści więzienie i dojdzie do ich starcia w klatce. W ostatnim czasie Paweł jak i Alan wypowiadali się w mocny sposób.

Kwieciński

Były uczestnik ”Ekipy z Warszawy” tuż po walce w mocnych słowach wypowiedział się o Pawle B. Kwieciński zapowiada, że ”Scarface” nie wejdzie już do klubu WCA Fight Team.

On jest goniony po prostu. Gonię go w pi*** z tego WCA, on nie wejdzie tam już, naprawdę. Pogadam z właścicielami, z Arbim, Panem Krzysztofem i mam nadzieje, że go już nie wpuszczą do WCA za to co gada.

Kwieciński przyjął propozycję zastępstwa w ostatniej chwili. Arkadiusz Tańcula wypadł z powodu kontuzji. Tym samym ”Alanik” zawalczył z Maksymilianem ”Wiewiórem” Wiewiórką. Pojedynek został zakontraktowany w formule K-1 w małych rękawicach. Koniec nastąpił w drugiej odsłonie, gdy Kwieciński latającym kopnięciem ciężko znokautował rywala. Skończenie było naprawdę efektowne – zostało udostępnione na profilu ESPN MMA!

Alan Kwieciński: Niech go wyciągnął! 

Alan Kwieciński w rozmowie z portalem MMA-bądź na bieżąco wypowiedział się o Pawle B. 

Niech go wyciągnął, niech High League może go wyciągnie na tydzień. Jak on będzie grzeczny, to mam nadzieję, że go szybciej wypuszczą za dobre sprawowanie. Ja nie podaruję za to, co powiedział, to nie podaruję. Gdzieś go na pewno chwycę, jak wyjdzie. Jak nie, to zrobimy to w klatce.

Zobacz także:

Silesian 9: Górniak kończy rywala po… dwóch kopnięciach! Mariańczyk znów w efektownej wersji! [WIDEO] Widzieliście?

W sobotę w Bytomiu odbyła się gala Silesian MMA 9 – kibice mieli szansę zobaczyć jedenaście pojedynków. Tylko jedno starcie zostało zakontraktowane w formule K-1 i był to main event.

Paweł Jóźwiak grzmi po porażce Marcina Naruszczki na BRAVE CF 69. Chce zrobić rewanż na FEN! Widzieliście?

Prezes FEN Paweł Jóźwiak grzmi po porażce swojego trenera – Marcina Naruszczki na gali BRAVE CF 69. Polak przegrał tam decyzją sędziów z byłym zawodnikiem KSW Alexandarem Iliciem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis