MMA PLFAME MMAKwieciński uważa, że to on pozwolił wybić się Pasternakowi: Gdyby nie ja… ”Wampir” odpowiada

Kwieciński uważa, że to on pozwolił wybić się Pasternakowi: Gdyby nie ja… ”Wampir” odpowiada

To nie pierwszy raz, gdy Alan Kwieciński zaskakuje swoją wypowiedzią. ”Alanik” tym razem stwierdził, że gdyby nie jego osoba, to Michał Pasternak nie byłby w freak fightach i nie cieszyłby się takim zainteresowaniem.  Przypomnijmy, że ”Wampir” nigdy nie przepadał za Kwiecińskim i nie brakowało mocnych wypowiedzi. Ostatecznie freakowa organizacja zakontraktowała podopiecznego Mirosława Oknińskiego i zestawiła go z Szeligą, a nie Kwiecińskim. Tym samym wypowiedź byłego uczestnika ”Ekipy z Warszawy” wydaje się mocno niezrozumiała.

Kwieciński

Kwieciński stoczy trzecią walkę w tym roku. Alan nie będzie miał łatwego zadania. Dwudziestego dziewiątego września w Szczecinie podczas FAME Friday Arena 2 dojdzie do jego starcia w MMA z jego byłym trenerem i doświadczonym zawodnikiem K-1, Dominikiem Zadorą.

Kwieciński będzie chciał wrócić na odpowiednie tory po ostatniej przegranej. ”Alanik” po niejednogłośnej decyzji sędziów przegrał z Tomaszem ”Zadymą” Gromadzkim.

”Wampir” odpowiada!

Alan Kwieciński i jego mocno zaskakująca wypowiedź na kanale FanSportu.pl.

Ja nie będę owijał w bawełnę. Gdyby nie ja, jego by nie było. Tak samo z Denisem. Ktoś mi powiedział ”Alan, Denis się ciebie uczepił, wybił się. Pasternak się ciebie uczepił, wybił się”.

Na te słowa szybko w mediach społecznościowych postanowił zareagować Michał Pasternak. 

To, co ty tam wygadujesz, to jest dobra komedia. Wariacie… Raczej wariatko pewnie lekarz Ci zalecił, jest godzina 19, idź spać. Nie chciałbym cię zobaczyć na mieście, bo dostaniesz klapsa i będzie po wszystkim. Trzymaj się nasza ty piękna eskortówo. Mam nadzieję, że będzie coraz lepiej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis