MMA PLKwiecińskiKwieciński przeprosi i przyjmie karę w klubie? Tak twierdzi podopieczny Oknińskiego!

Kwieciński przeprosi i przyjmie karę w klubie? Tak twierdzi podopieczny Oknińskiego!

Ostatnia wypowiedź Alana Kwiecińskiego kompletnie nie spodobała się zawodnikom Akademii Sportów Walki Wilanów. Padły mocne słowa ze strony Michała Pasternaka i Kamila Mindy. ”Wampir” na insta stories wyznał, że ”Alanik” ma w poniedziałek pojawić się w Akademii Sportów Walki Wilanów.

Kwieciński

Wszystko rozpoczęło się od słów Kwiecińskiego w rozmowie z portalem FanSportu.pl.

On do mnie ma jakieś żale, że ja sobie zdjęcie zrobiłem z konfidentem, czy coś. On trenuje z całą chmarą konfidentów i on do mnie ma czelność mówić, że ja sobie zrobiłem przez przypadek oczywiście. Z niby konfidentem, na którego nie ma papieru. A on trenuje z całą chmarą konfidentów, no to niech lepiej nie mówi do mnie w taki sposób.

Pasternak był bardzo zły po wypowiedzi ”Alanika” i zareagował na insta stories.

Kwiecińska pros**tutko, zamknij mor*ę, a jak nie wiesz, kto komu rozwalił nogę, to zamknij ryja.

Ponadto głos zabrał inny zawodnik Akademii Sportów Walki Wilanów – Kamil Minda.

Analu Kwieciński Ty zwykła parówo. Nie jestem żadnym konfidentem, jak śmiesz mnie tak nazywać. Nie byłem, nie jestem i nie będę konfidentem. Cofnij i wypluj te słowa, bo pożałujesz! Zdarzają się takie sytuacje w sporcie, że są kontuzje. Tak było tym razem na sparingu zdarzyła się kontuzja. Taki jest sport. Nie wykorzystuj tego, a lepiej zajmij się swoimi sprawami i rób przelewy na hospicjum, bo tak obiecywałeś, że zrobisz. Później opowiadasz jakieś bajki, że nie masz pieniędzy – słabo, to wygląda. Jesteś zwykłym hipokrytą i przestań mnie obrażać. Jestem żołnierzem Wojska Polskiego – jeśli chcesz coś powiedzieć o mnie, to powiedz mi to w cztery oczy, ale pewnie nie masz odwagi. Nie pozdrawiam.

Kwieciński pojawi się w klubie?

Tak twierdzi Michał Pasternak! ”Wampir” na insta stories wyjawił, że Alan Kwieciński w poniedziałek ma się pojawić w Akademii Sportów Walki Wilanów.

Oficjalnie Alan Kwieciński przeprasza za swoje zachowanie. Zadeklarował się przyjść w poniedziałek do Akademii i przyjąć z pokorą karę.

Zobacz także:

Denis Załęcki zdradza szczegóły kontuzji! Poważny uraz ”Bad Boya”! Widzieliście?

Denis Załęcki w rozmowie z Mateuszem Kaniowski został zapytany o kontuzję, której doznał na treningu w Akademii Sportów Walki Wilanów. Przypomnijmy, że ”Bad Boy” dołączył pod skrzydła Mirosława Oknińskiego, który pojawi się w jego narożniku podczas najbliższego starcia.

Naruszczka o Jacku Murańskim: Pokazał, że jest inteligentnym gościem, potrafi analizować! Co wy na to?

Marcin Naruszczka w rozmowie z portalem fightsport.pl wypowiedział się o zachowaniu Jacka Murańskiego podczas ostatniej konferencji FAME MMA. Doświadczony zawodnik MMA pochwalił freak fightera. Mowa o sytuacji, gdy ”Muran” postanowił przeczytać list do carycy Katarzyny II.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis