MMA PLNajnowszeFAME MMAKwieciński ostro reaguje na ogłoszoną walkę Pasternaka na gali FAME MMA 18! Jest odpowiedź ”Wampira”!

Kwieciński ostro reaguje na ogłoszoną walkę Pasternaka na gali FAME MMA 18! Jest odpowiedź ”Wampira”!

Alan Kwieciński postanowił mocno zareagować w mediach społecznościowych na wczorajsze ogłoszenie FAME MMA. Freakowa organizacja odsłania kolejne karty najbliższej 18 edycji, która dwudziestego maja odbędzie się w Łodzi. Michał ”Wampir” Pasternak w formule K-1 zmierzy się z Piotrem ”Szeli” Szeligą. Warto zaznaczyć, że Pasternak ma mocny konflikt z byłym uczestnikiem ”Ekipy z Warszawy”.

Kwieciński

38-latek w tym roku stoczył już jeden pojedynek. Miał on miejsce w co-main evencie CAVEMMA 2 Jastrzębiu Zdroju. Podopieczny Mirosława Oknińskiego po całym dystansie przegrał jednogłośną decyzją sędziów z Adamem Kowalskim.

Kwieciński postanowił przyjąć walkę w zastępstwie i dość niespodziewanie wystąpił na gali FAME MMA 17, gdzie zmierzył się z mistrzem organizacji – Maksymilianem ”Wiewiórem” Wiewiórką. Walka odbyła się w formule K-1, więc w stawce nie było pasa. ”Alanik” efektownie w drugiej odsłonie znokautował rywala.

Jest odpowiedź!

Alan Kwieciński postanowił mocno zareagować na angaż Michała Pasternaka do organizacji FAME MMA.

Szmacie nie dałem walki to wyprosiła by dali mu kogoś innego. Mimo tego że nie bije się z Szelim to jestem za Tobą 😉 Pasternak🖕🖕🖕 – napisał Kwieciński

@alan.kwiecinski92 Szmatławiec to jesteś Ty p**o i nie dałaś tylko się obsrałaś a teraz zamknij mordę dzi*** – odpowiedział Pasternak.

Zobacz także:

Jacek Murański robi porządek z poważną kontuzją ręki: Faktycznie zmieniłem lekarzy i… Widzieliście?

Jacek Murański w mediach społecznościowych poinformował, że robi porządek jeśli chodzi o jego poważną kontuzję ręki. ”Muran” postanowił zmienić lekarzy – co okazało się świetną decyzją. Jacek zapewnia, że do zmiany lekarzy nawoływał go zmarły syn Mateusz, z którym ma kontakt.

Don Kasjo nie boi się Denisa Załęckiego: Nie dam się zastraszyć jakiejś… Co wy na to?

Na kanale uznanego komentatora Andrzeja Kostyry pojawił się wywiad z Kasjuszem Życińskim. ”Don Kasjo” został oczywiście zapytany o Denisa ”Bad Boya” Załęckiego. Były zawodnik FAME MMA zapewnia, że nie boi się Załęckiego, ale rozumie przy tym, dlaczego niektórzy boją się odpowiedzieć ”Bad Boyowi”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis