MMA PLFAME MMAKwieciński ostro o Pająku: Zaczęły się kończyć pieniążki na podróżowanie to zaczął szczekać!

Kwieciński ostro o Pająku: Zaczęły się kończyć pieniążki na podróżowanie to zaczął szczekać!

Alan Kwieciński jest już na miejscu i będzie z bliska obserwował galę FAME MMA 9, która już dziś odbędzie się w Łodzi. Weteran ”Ekipy z Warszawy” w ostrych słowach wypowiedział się o Piotrze Pająku.

Przypomnijmy, że ich rewanżowe starcie było planowane na jubileuszową galę FAME MMA 10, do której dojdzie siedemnastego kwietnia. Tym razem byłoby to zestawienie w formule MMA. Ostatecznie Kwieciński postanowił zrezygnować, ale ma nadzieje, że dojdzie do drugiego starcia w innym terminie.

Popularny podróżnik pozostaje w karcie 10 edycji. Pająk najprawdopodobniej zmierzy się z Gamou Fallem – o czym informował w swoim materiale Sylwester Wardęga.

Kwieciński o Pająku: Biłem się z lepszymi zawodnikami!

Alan Kwieciński dość niespodziewanie w mocnych słowach wypowiedział się o Piotrze Pająku, z którym miało dojść do rewanżu już w kwietniu. Kwieciński przekonuje, że mierzył się z lepszymi zawodnikami.

Mieliśmy bić się na dziewiątce. On zaczął podróżować, więc powiedział c**j niech podróżuje. Mieliśmy się bić na 10 i mi coś nie wyszło. To czemu jak teraz z mojej strony nie wyszło to zaczął klepać jęzorem, dostał nowego rywala i przestał. To trochę niefajne zachowanie. Tym bardziej, że mieliśmy się bić na dziewiątce to ja nic nie powiedziałem tylko zaczęły się kończyć pieniążki na podróżowanie to zaczął szczekać. Domaga się mega walki i zaczął mnie obrażać, że ja obsrałem zbroję. Absolutnie, ja nie uciekam od żadnej walki, biłem się z lepszymi zawodnikami niż on.         

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Polscy kibice wypisują do Adesanyi! To już przesada?

Israel Adesanya (20-0) już w najbliższą sobotę stanie przed szansą zyskania miana podwójnego mistrza UFC. Nigeryjczyk podczas 259 edycji w Las Vegas zmierzy się z Janem Błachowiczem (27-8). Polak stanie do pierwszej obrony pasa w kategorii półciężkiej.

Juras o Adesanyi: Nie wie w co się wpakował! Sądzicie podobnie?

Już w najbliższy weekend Jan Błachowicz będzie po raz pierwszy bronił tytułu mistrza kategorii półciężkiej UFC. Walka z Israelem Adesanyą jest bezsprzecznie jednym z najwiekszych wyzwań w karierze polskiego mistrza.