MMA PLDon KasjoKwieciński o walce Don Kasjo vs Parke: Jeśli ta walka nie będzie ustawiona, to stawiam na Normana!

Kwieciński o walce Don Kasjo vs Parke: Jeśli ta walka nie będzie ustawiona, to stawiam na Normana!

Alan Kwieciński wskazał komu będzie kibicował w walce wieczoru FAME MMA 10. Nie ma zaskoczenia, bo ”Alanik” już od jakiegoś czasu ma konflikt z ”Don Kasjo”. Kwieciński uważa, że jeśli walka nie będzie ustawiona to Norman Parke pewnie wygra zbliżające się starcie.

Do starcia Kasjusza Życińskiego z ”Storminem” dojdzie już piętnastego maja. Będzie to zestawienie w formule bokserskiej w dużych rękawicach. Dystans to 5×3. Warto zaznaczyć, że zwycięzca tej walki zgarnie kilogramową sztabkę złota.

Alan Kwieciński: Kasjusz nie ma nokautującego ciosu!

Alan Kwieciński w rozmowie z portalem fightsport.pl został zapytany o typ nadchodzącej walki wieczoru FAME MMA 10, do której dojdzie piętnastego maja. Kwieciński ponownie w mocnych słowach wypowiedział się o ”Don Kasjo”.

Jeżeli ta walka nie będzie ustawiona to stawiam oczywiście na Normana (…) No nie wiem, różne rzeczy się dzieją. Mam nadzieje, że nie będzie to ustawione i będzie normalna fajna bitka. Jak Norman zawsze się bił w innych walkach, mam nadzieje że da po prostu dobrą walkę. A ma dobry łeb, potrafi zebrać, a Kasjusz nie ma jakiegoś nokautującego ciosu, bo to flak jest. Jestem w tej walce za Normanem (…) Nie lubię, to jest zwykły troll. Nie szanuje tego człowieka, on nie szanuje ludzi i tak samo ja go nie szanuje. Teraz to będzie widać, bo zderzyliśmy się w jednym programie. Ja wchodzę w maju jakoś, w połowie sezonu. Będzie co chwile afera i jeżeli on mówił, że po mnie jeździł, to zobaczycie kto po kim jeździł. Jeździć to on może na rowerze i to na 4-kółkach, bo na dwóch nie dałbym mu roweru.     

Pełna rozpiska gali FAME MMA 10:

Walka wieczoru:
Norman „Stormin” Parke vs. Kasjusz „Don Kasjo” Życiński – walka w formule bokserskiej

Pozostałe:
Marcin Dubiel vs. Cezary Nykiel
Marta „Linkimaster” Linkiewicz vs Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk (o pas kategorii koguciej do 61,2 kg)
Adrian „Polak” Polański vs Dawid Malczyński (o pas kategorii półśredniej do 77,1 kg)
Mateusz Gąsiewski vs. Amadeusz “Ferrari” Roślik
Łukasz Lupa vs Gabriel “Arab” El Sulwi
Mikołaj Śmieszek vs Michał Gała
Piotr Pająk vs Gamou Fall
Arkadiusz „Aroy” Tańcula vs Mateusz Murański
Kamil Hassan vs. Dawid “Ambro” Ambroziak

Zobacz także:

Marcin Najman w mocnych słowach odpowiada Różalskiemu: I Ty jesteś taki samiec alfa?

Marcin Najman nie zamierzał długo czekać! Częstochowianin skomentował słowa Marcina Różalskiego. Mowa o naszym ostatnim wywiadzie, który przeprowadziliśmy na konferencji prasowej przed galą The War.

To już pewne! Walka youtubera z Askrenem transmitowana na żywo w TVP Sport! Będziecie oglądać?

Mamy dobrą wiadomość. To już pewne TVP Sport na żywo pokaże sobotni pojedynek pomiędzy Jake Paulem, a Benem Askrenem. Starcie jednego z najbardziej popularnych youtuberów z zawodnikiem UFC budzi duże zainteresowanie.