MMA PLDenis ZałęckiKwieciński nie chce bić się z Załęckim w małych rękawicach: Ja też muszę dbać o swoje zdrowie!

Kwieciński nie chce bić się z Załęckim w małych rękawicach: Ja też muszę dbać o swoje zdrowie!

Alan Kwieciński zdecydował! Były uczestnik ”Ekipy z Warszawy” nie zamierza bić się z Denisem Załęckim w małych rękawicach. Będzie to starcie kickboxingu, ale w dużych rękawicach. Rozwiązanie ich konfliktu zobaczymy na gali High League 2, która już 5 lutego odbędzie się w Tauron Arenie.

Kwieciński

“Alanik” i “Bad Boy” są w ognistym konflikcie. Wypowiadali się na swój temat w wielu wywiadach. Później wzięli udział w słownej konfrontacji wideo. W środę staną obok siebie na I konferencji prasowej przed HIGH League 2! Jesteśmy pewni, że będzie gorąco. Czeka nas prawdziwa zadymiarska uczta! 

Wspomniana konfrontacja poniżej:

Kwieciński: Tak więc zostają duże!

Alan Kwieciński w rozmowie z portalem fansportu.pl wyznał, że nie ma opcji, aby zawalczył z Denisem Załęckim w małych rękawicach.

Walka będzie odbywała się w formule K-1. On chciał małe rękawice. Powiedziałem, że jak zejdzie do mojej wagi albo chociaż do 93-95 to mogę na małe rękawice, a wiem, że do takiej wagi nie zejdzie. Tak więc zostają duże. Jeżeli ja bym wygrał w tej walce, to daje mu rewanż w MMA. On chce walki, ja tak samo. Ja też muszę dbać o swoje zdrowie

Aktualna karta walk:
Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski vs Michał “Owca” Owczarzak
Lexy Chaplin vs Agata “Fagata” Fąk
Mateusz “Mini Majk” Krzyżanowski vs Maciej “Big Jack” Jarema
Norbert “Dis” Gierczak vs Maciej “Zony” Zoniuk
Piotr “czuuX” Czupryn vs Piotr “Edzio” Bylina
Alan “Alanik” Kwieciński vs Denis “Bad Boy” Załęcki
Jakub Nowaczkiewicz vs TBA

Zobacz także:

Marcin Najman: Badania, te które wykonałem mówią jasno muszę kończyć! Co wy na to?

Marcin Najman mówi koniec! ”El Testosteron” zamierza w tym roku stoczyć dwie bądź trzy walki, a potem przejść na sportową emeryturę. Były bokser na swoim kanale YouTube zapowiada, że najbliższy rok będzie ostatnim jeśli chodzi o starty.

Pięściarz uderzył sędziego! Gruzin nie mógł pogodzić się z przerwaniem [WIDEO] Widzieliście?

W sobotę w Hollywood doszło do nocy wagi ciężkiej w boksie. Jeden z pojedynków wzbudził duże dyskusje. Mowa o starciu Iago Kiladze (27-6-1, 19 KO), który był dosłownie o włos od sprawienia dużej niespodzianki. Sędzia pośpieszył się z przerwaniem i dostał za to ciosa!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis