MMA PLFAME MMAKwieciński chętny na rewanż z Wiewiórem w MMA: Już zaczynam kłaść mocny nacisk na parter!

Kwieciński chętny na rewanż z Wiewiórem w MMA: Już zaczynam kłaść mocny nacisk na parter!

Czas na podsumowanie! Alan Kwieciński w mediach społecznościowych zabrał głos po ostatnim jakże ważnym zwycięstwie. Były uczestnik ”Ekipy z Warszawy” zdradził, że chętnie stoczy rewanż z Maksymilianem ”Wiewiórem” Wiewiórką w formule MMA.

Kwieciński

Kwieciński ostatni pojedynek odnotował na gali FAME MMA 17 w Krakowie. ”Alanik” postanowił przyjąć ofertę walki w zastępstwie i mocno zaskoczył. Walka została zakontraktowana w K-1, więc w płaszczyźnie, która powinna faworyzować Kwiecińskiego ze względu na jego przeszłość sportową. Kwieciński potwierdził, że w formule K-1 z freakami o podobnej kategorii wagowej może zaskoczyć.

”Alanik” w drugiej rundzie latającym kolanem znokautował mistrza FAME MMA. Przypomnijmy, że w tym pojedynku oczywiście na szali nie było pasa.

Tak to wyglądało:

Kwieciński chętnie stoczy rewanż!

Alan Kwieciński w mediach społecznościowych wyjawił, że chętnie stoczy rewanżowy pojedynek z Maksymilianem Wiewiórką.

Witajcie. W końcu się zebrałem by napisać coś po moim ostatnim wyczynie. Jestem zadowolony że tego wieczoru wszystko zagrało jak powinno. Tak jak mówiłem we wcześniejszych wywiadach całkowicie inaczej się bije w swojej kategorii wagowej gdzie nie ma kalkulacji , maksymalnego stresu. Nie mogłem sobie lepiej wyobrazić tej walki. Dziękuje Wam za niesamowite wsparcie wiadomości jakie od Was dostaje cały czas. Ja będę starał się cieszyć Wasze oczy takimi walkami. Niesamowite również wyróżnienie przez portal @espnmma . Dziękuje również dla @famemmatv za zaufanie mam nadzieję że się spisałem. Wiewiór mam nadzieje ze zrobimy ten rewanż w MMA na koniec roku bo ja już zaczynam kłaść mocny nacisk na parter.  Dziękuje mojemu narożnikowi za nastawienie @kamillebkowski za poświęcony czas i wiarę we mnie. Dziękuję moim sponsorom i partnerom

Zobacz także:

Najman po śmierci Mateusza Murańskiego ma ważne przesłanie: To nie freak fighty są złe! Widzieliście?

Marcin Najman po tragicznej śmierci Mateusza Murańskiego ma ważne przesłanie do młodych ludzi. Przesłanie, które warto wziąć sobie do serca i zapamiętać na całe życie.

Josef Bratan miał zawalczyć o pas na High League 6: Mój rywal się… Co wy na to?

Na kanale ”Wini” pojawiła się rozmowa z Josefem Bratanem. Raper wyjawił, że miał zawalczyć na gali High League 6, która osiemnastego marca ma odbyć się w Katowicach. To nie koniec, bowiem Bratan zdradził, że miała to być walka o pas mistrzowski w freakowej organizacji.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis