MMA PLDenis ZałęckiKwieciński chce walczyć w 12-stkach! Załęcki: Boisz się cioto!

Kwieciński chce walczyć w 12-stkach! Załęcki: Boisz się cioto!

Alan Kwieciński podczas konferencji prasowej przed galą High Leage 2 po raz pierwszy popatrzył głęboko w oczy Denisa Załęckiego. Poza face to face doszło do następnej wymiany zdań. Kwieciński upiera się – co do wielkości rękawic.

Załęcki

“Alanik” zawdzięcza swoją popularność reality show “Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy”, w którym zastąpił po I sezonie Pawła “Trybsona” Trybałę. Pojawił się w sześciu sezonach tego kontrowersyjnego reality show, gdzie zasłynął jako skandalista. Lubił imprezować, ale po pewnym czasie przerzucił się na sportowy tryb życia.

Kwieciński nie zgadza się na mniejsze rękawice!

Denis Załęcki podkreślał i apelował, aby doszło do walki z Alanem Kwiecińskim w małych rękawicach, albo 8-kach. ”Alanik” nie zamierza przystać na propozycję Załęckiego. Podczas konferencji padały mocne słowa.

W pewnym momencie głos zabrał Malik Montana, który zapowiedział, że dojdzie do negocjacji, aby w tym starciu były jednak rękawice 8-ki.

Całą konferencję zobaczycie poniżej:

Zobacz także:

Kwieciński nie chce bić się z Załęckim w małych rękawicach: Ja też muszę dbać o swoje zdrowie! Co wy na to?

Alan Kwieciński zdecydował! Były uczestnik ”Ekipy z Warszawy” nie zamierza bić się z Denisem Załęckim w małych rękawicach. Będzie to starcie kickboxingu, ale w dużych rękawicach. Rozwiązanie ich konfliktu zobaczymy na gali High League 2, która już 5 lutego odbędzie się w Tauron Arenie.

Specjalista krav magi ocenia umiejętności Murańskiego: Mógłby wystraszyć niejednego zwartego gościa! Widzieliście?

Michał Cichy na swoim kanale YouTube porozmawiał z Jarosławem Rogowskim. W pewnym momencie Michał postanowił poprosić specjalistę krav magi, aby ocenił umiejętności Jacka Murańskiego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis