MMA PLKursy SuperbetKursy Superbet na galę WOTORE 5

Kursy Superbet na galę WOTORE 5

Już w piątek 29 kwietnia odbędzie się kolejna gala walk na gołe pięści. Nasz partner, firma bukmacherska Superbet, przygotował ofertę kursów na to wydarzenie.

Kursy Superbet WOTORE 5
Foto: WOTORE

Bohaterem walki wieczoru będzie były mistrz KSW oraz uczestnik programu The Ultimate Fighter, Marcin Wrzosek. “Polski Zombie’ niedawno stoczył pojedynek bokserski na gali FAME MMA, a teraz spróbuje swoich sił w walce na gołe pięści. Jego przeciwnikiem będzie weteran klatek MMA, uczestnik gal FEN, KSW czy Bellator, Vaso Bakocevic. Zdecydowanym faworytem starcia jest Polak (kurs 1,30), podczas gdy stawiając na czarnogórskiego “Psychopatę” w przypadku jego zwycięstwa można sporo zarobić (3,20).

Po raz kolejny w pojedynku na gołe pięści zmierzą się Michał Królik i Bartosz Bartra. W przeciwieństwie do gali GENESIS na WOTORE będą oni mieli jednak do dyspozycji również techniki parterowe, uderzenia głową czy soccer kicki. Faworytem pozostaje zwycięzca ich pierwszej walki, czyli “Matrix” (kurs 1,45).

Podczas piątej edycji odbędzie się finał turnieju z gali WOTORE 4. Zdaniem bukmacherów zdecydowanie większe szanse ma Jakub Ozga (1,30) niż jego rywal Dominik Owsiany (3,20).

Sporym faworytem w starciu z Szymonem Szynkiewiczem jest także Robert Maruszak (kurs 1,30). Trener Mateusza Murańskiego brał udział w turnieju na WOTORE 4 i nawet wygrał pierwszą walkę, ale musiał wycofać się z dalszego udziału na skutek kontuzji.

Galę WOTORE 5 można obstawiać TUTAJ

PPV – https://tv.wotore.com

Rozpiska WOTORE 5:

Marcin Wrzosek vs. Vaso Bakocevic
Michał Królik vs. Bartosz Batra
Dominik Owsiany vs. Jakub Ozga – finał turnieju z gali WOTORE 4
Rafał Szczerbiński vs. Christos Navrozidis
Szymon Szynkiewicz vs. Robert Maruszak

Pary turniejowe:
Krzysztof „Rambo” Waczyński vs. Krystian Rosa
Bartosz „Ufol” Kwiatkowski vs. Michał „Kornik” Kornacki
Paweł „Polski Wiking” Gołębiewski vs. Paweł „Venom” Kubielas
Paweł Malinowski vs. Raul Joshua Stir

Zobacz także:

Tańcula o walce 2 vs 2: Ja mógłbym sam się bić z dwoma Murańskimi, nie potrzeba mi Piotrka! Co wy na to?

Pewności siebie nie można mu odmówić! Arkadiusz Tańcula w rozmowie z portalem MMA-bądź na bieżąco został zapytany o potencjalną walkę 2 vs 2 (Tańcula i Piotr Szeliga vs Mateusz oraz Jacek Murański).  ”Aroy” zapewnia, że sam dałby radę w starciu z dwoma Murańskimi.

Alberto dalej chce walczyć z Denisem Załęckim! ”Bad Boy” komentuje! Widzieliście?

Alberto Simao już czwartego czerwca zadebiutuje w mieszanych sztukach walki. Popularny raper wystąpi w walce wieczoru High League 3 w Ergo Arenie. Jego przeciwnikiem będzie Marcin Dubiel. Co ciekawe Alberto dalej podtrzymuje, że w przyszłości chciałby zmierzyć się z Denisem Załęckim. Długo nie musieliśmy czekać na komentarz ”Bad Boya”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis