MMA PLUFCKursy bukmacherskie na walkę Błachowicza! Na co warto zwrócić uwagę?

Kursy bukmacherskie na walkę Błachowicza! Na co warto zwrócić uwagę?

Na gali zobaczymy 3 walki z uczestnictwem polskich reprezentantów. Kolejno do oktagonu będą wchodzić: Michał Oleksiejczuk, który podejmie niepokonanego Rosjanina, Marcin Tybura, który również spotka się z zawodnikiem pochodzenia rosyjskiego, konkretnie z Alexandrem Volkovem. Galę zwieńczy zaś walka Janka Błachowicza, który będzie drugi raz bronił pasa, tym razem mierząc się z Gloverem Teixeirą.

Jan Błachowicz o walce z Teixeirą

Gala już jutro! Emocje czuć w naszym środowisku. Nastroje przed największą polską galą UFC są jak najbardziej pozytywne. Dziś porozmawiamy sobie o kursach bukmacherskich, konkretnie tych wystawionych na walkę wieczoru. Jan Błachowicz vs Glover Teixeira.

Błachowicz vs Teixeira.

Gale zwieńczy pojedynek Janka Błachowicza, który podejmie się już drugiej obrony pasa. Jego rywalem będzie Glover Teixeira. Faworytem tego pojedynku jest Cieszyński Książe. Mówi się o tej walce, że to typowa konfrontacja stójkowicza z parterowcem. Oczywiście Janek powinien mieć przewagę w aspekcie stójkowym. Sprawniej łączy techniki, ładnie skleja kombinację i w tej płaszczyźnie upatruję jego przewagi. Musi jednak respektować pięści Brazylijczyka, bo ma je naprawdę ciężkie. Glover jest świetnym grapplerem, dobrze stabilizuje pozycję i kontroluje rywala, łącząc to z aktywnością, która jest ważna. Ja tutaj upatruję dużego value w kursie na ilość rund. Widzę tutaj poniżej 4,5 rundy. Na czym to polega? Walka musi się zakończyć przed połową piątej rundy. Ja się nie spodziewam tak długiej walki, więc uważam ten kurs za atrakcyjny.

Obstawiaj galę UFC 267 w Superbet

Jeśli chcecie obstawić gale UFC 267 to zapraszamy do naszego bukmachera – Super BET. Znajdziecie tam kursy bukmacherskie na każdą walkę. Są tam również kursy szczegółowe! Myślisz, że Błachowicz upoluje w pierwszej minucie? Postaw to!

Zobacz także:

Nie oglądałeś gali PFL? Nic straconego, zapraszamy do wyników!

Za nami gala PFL 2021 #10 w Fort Lauderdale na Florydzie. Zwieńczyła ona tegoroczny sezon Professional Fighters League.

Znamy rywala Mateusza Gamrota?!

To byłoby świetne starcie! Wszystko na to wskazuje, że Grant Dawson (17-1-1) wygadał się i zdradził kto będzie najbliższym przeciwnikiem naszego reprezentanta – Mateusza Gamrota (19-1)

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis