MMA PLBoksKuriozalna sytuacja! Mistrz świata w boksie aresztowany w związku z kradzieżą!

Kuriozalna sytuacja! Mistrz świata w boksie aresztowany w związku z kradzieżą!

Jermall Charlo (32-0, 22 KO) ma kłopoty! Mistrz świata WBC wagi średniej został w środę aresztowany. Amerykanin dzień przed walką brata miał imprezować i dopuścić się kradzieży.

30-latek swój pierwszy znaczący tytuł zdobył we wrześniu 2015 roku. W Mashantucket w trzeciej odsłonie zastopował Corneliusa Bundrage sięgając po pas mistrza świata federacji IBF w wadze junior średniej.

Charlo po trzeciej obronie tytułu postanowił, że przechodzi do kategorii średniej. Już w drugim pojedynku w nowej wadze zyskał wakujący pas tymczasowego mistrza świata organizacji WBC. W tym starciu szybko, bo w drugiej odsłonie znokautował Hugo Centeno Jr.

Jermall Charlo aresztowany!

Jermall Charlo (32-0, 22 KO) został aresztowany za kuriozalną sytuację, której miał dopuścić się szesnastego lipca w San Antonio. Pięściarz z grupką przyjaciół postanowił imprezować w teksańskim barze. Co ciekawe było to dzień przed walką jego brata – Jermella.

Charlo trzykrotnie próbował zapłacić kartą, ale to się nie powiodło. Kelnerka zaproponowała, aby mistrz świata zapłacił gotówką. W tej sytuacji Jermall wściekł się i postanowił krzyczeć na wspomnianą kelnerkę oraz menadżerów klubu.

Pojawiło się też nagranie z monitoringu. Charlo miał chwycić za dwa segregatory (w jednym była jego karata i dowód osobisty, a w drugim gotówka pochodząca z utargu). Jermall postanowił z pieniędzmi wybiec z lokalu, a przy tym staranował kelnera. 

Wykonano nakaz aresztowania. Pięściarz sam pojawił się na posterunku i od razu zadeklarował chęć wpłacenia kaucji.

Warto zaznaczyć, że to nie pierwsze kontrowersyjne zachowanie przy Charlo! Amerykanin nie tak dawno deklarował, że nie będzie walczył z pięściarzami, którzy nie przyjęli szczepionki przeciw COVID-19.

Nie zamierzam walczyć z nikim poniżej 25 roku życia oraz pięściarzami, którzy nie przyjęli szczepionki. Mogę przejść do wagi super średniej i walczyć z Davidem Benavidezem. Ale tak naprawdę to dzieciak, mógłby być moim synem.

Zobacz także:

High League 1: Lil Masti domaga się testów antydopingowych! Jest odpowiedź Brodnickiej! Co wy na to?

To już w najbliższą sobotę! Pierwsza edycja High League w Ergo Arenie – zapowiada się emocjonująco. Wysoko w karcie zobaczymy starcie pań, które mają do wyjaśnienia konflikt. Była mistrzyni świata w boksie – Ewa Brodnicka zadebiutuje w mieszanych sztukach walki, a jej przeciwniczką będzie ”Lil Masti”.

Mateusz Murański komentuje pochwały ze strony Tańculi i Szeligi! Widzieliście?

Mateusz Murański już w tym momencie za pomocą mediów społecznościowych zapowiedział następne dwie walki. Dojdzie do nich w tym roku, a szczegóły poznamy już niebawem. ”Muran” postanowił skomentować ostatnie słowa Arkadiusza Tańculi oraz Piotra Szeligi.