MMA PLJon JonesKulisy zatrzymania Jona Jonesa w Las Vegas – pobicie narzeczonej, wystraszone dziecko i uszkodzony radiowóz!

Kulisy zatrzymania Jona Jonesa w Las Vegas – pobicie narzeczonej, wystraszone dziecko i uszkodzony radiowóz!

Portal MMAjunkie.com dotarł do raportu policyjnego przedstawiającego kulisy zatrzymania Jona Jonesa w Las Vegas. Przypominamy, że jeden z największych patusów mistrzów UFC znowu poważnie narozrabiał i to tuż po włączeniu jego walki z Alexandrem Gustafssonem do Galerii Sław UFC.

“Bones” był niechlubnym bohaterem dramatycznych wydarzeń z nocy z piątku na sobotę w Las Vegas, a konkretnie w hotelu Caesars Palace.

Kulisy zatrzymania Jona Jonesa w Las Vegas – pobicie narzeczonej, wystraszone dziecko i uszkodzony radiowóz!

Jon Jones po włączeniu go do Hall of Fame UFC miał pójść na miasto świętować. Poniósł go jednak ten melanż i włączył mu się agresor. “Bones” znany jest z tego, że nigdy nie wziął sobie do serca słów matki, która powtarzała, że jeśli nie umie pić, to niech nie pije w ogóle.

Zamiast tego, Jon Jones miał pijany wrócić nad ranem do hotelu i pobić swoją narzeczoną Jessie Moses. Ta jednak pobicia nie zgłosiła, choć krew na jej wargach i na pościeli hotelowej mówi sama za siebie. Na dodatek przerażona była także córka Jonesa, która poprosiła ochroniarza hotelu o wezwanie policji. Jessie Moses po przybyciu Jonesa do hotelu miała poprosić o inny pokój, bowiem ze swoim narzeczonym nie czuła się bezpiecznie.

Na miejsce – na wezwanie ochrony hotelu – przybyła policja z Las Vegas, która aresztowała “Bonesa” za agresywne zachowanie. Ten nie pozostawił złudzeń co do swojego stanu i głową uderzył w maskę policyjnego radiowozu, uszkadzając blachę i zarysowując pojazd. Koszty naprawy będzie musiał pokryć z własnego OC.

“Bones” jeszcze tego samego ranka trafił do aresztu, ale wyszedł za kaucją i teraz czeka na rozprawę sądową.

Zobacz także:

Dana White’s Contender Series 41 – wyniki. Pogromca Sudolskiego jednym z dwóch nowych zawodników UFC [WIDEO]

Gala Dana White’s Contender Series 41 w Las Vegas już za nami. Tym razem prezydent UFC przyznał tylko dwa kontrakty, najmniej w bieżącym sezonie.

Contender Series 41: Łukasz Sudolski przegrał przed czasem. Marzenia o UFC muszą poczekać [WIDEO]

Łukasz Sudolski (8-1) przegrał Ihorem Potierią (20-2) przez techniczny nokaut w pierwszej rundzie na gali Dana White’s Contender Series 41.

Max Holloway vs. Yair Rodriguez walką wieczoru listopadowej gali UFC

Max Holloway (22-6) i Yair Rodriguez (13-2, 1 N/C) mają zmierzyć się w walce wieczoru gali UFC, którą zaplanowaną na listopad. Jest to starcie w ścisłej czołówce kategorii piórkowej. Holloway zajmuje obecnie 1. miejsce w rankingu dywizji do 145 funtów podczas gdy Rodriguez jest trzeci.