MMA PLDenis ZałęckiKubiszyn wydaje oświadczenie po High League 3: Denis robił wszystko, żeby do walki nie doszło!

Kubiszyn wydaje oświadczenie po High League 3: Denis robił wszystko, żeby do walki nie doszło!

Mateusz Kubiszyn na swoim YouTubie opublikował oświadczeni w sprawie High League 3. Właśnie na tej gali w Ergo Arenie miało dojść do jego starcia z Denisem Załęckim. Sytuacja wydawała się poważna już przy czwartej bądź piątej walce. Malik Montana po main evencie pojawił się w klatce i ogłosił, że starcie ”Bad Boya” z ”Don Diego” zostaje przełożone.

Załęcki

Pewne jest jedno – do walki dojdzie w przeciągu dwóch tygodni! Lada dzień poznamy konkretny termin. Wszyscy kibice będący na hali oraz osoby, które wykupiły PPV będą miały darmową transmisję z wspomnianej walki. Ich starcie odbędzie się w formule MMA.

Nie tak dawno wydawało się, że ”Don Diego” rozstanie się z organizacją GROMDA. Niespodziewanie Mariusz Grabowski po ostatniej edycji gali na gołe pięści poinformował, że doszli do porozumienia z Kubiszynem. To nie koniec, bowiem Mateusz podpisał również kontrakt z Tymex Boxing Night (grupą bokserską).

Kubiszyn wydaje oświadczenie!

Mateusz Kubiszyn na swoim kanale YouTube postanowił odnieść się do ostatnich afer, które powstały przy gali High League 3. ”Don Diego” zapewnia, że Denis Załęcki nie powinien być promowany przez żadną organizację.

Niestety nie udało się w tym terminie i już potwierdzam zapewnienia organizatora, że nasza walka się odbędzie w przeciągu dwóch tygodni. Mimo, że mi się nie chce. Naprawdę szczerze wam powiem, że mi się nie chce, bo już jestem na wakacjach, ale będzie trzeba jeszcze chwile przycisnąć i tych wakacji trochę uszczuplić (…) Jak wiecie ceremonia ważenia odbyła się w studio w Warszawie. Dlaczego? Ze względów bezpieczeństwa, a o kogo bezpieczeństwo musieliśmy zadbać? A no oczywiście o bezpieczeństwo naszego prze gita, prawilniaka na wolności Denisa ”Bad Boya” Załęckiego. Bo oczywiście w Gdańsku nasz koleżka jest spalony. A dlaczego jest spalony w Gdańsku? Sami już pewnie wiecie. Tam generalnie chodzi głównie oto, że jak to zwykle u Denisa bywa łamie zasady, które sam wyznaje i które głosi. Po prostu jest zwykłym lawirantem w tym wszystkim (…) Co najważniejsze Denis nie zrobił nic, żebyśmy zawalczyli. Denis wręcz przeciwnie, robił wszystko, żeby do tej walki nie doszło. Jego zachowanie o tym świadczyło. Nie będę opowiadać. Nie ma sensu. Ty Denis dobrze wiesz co robiłeś i dlaczego tak a nie inaczej. Organizator naprawdę dotrzymał całego porządku, aby było bezpieczeństwo Denisa zachowane. Była podwójna ochrona, było naprawdę wszystko ogarnięte żebyśmy rzeczywiście zawalczyli i brakowało woli i chęci jednej ze stron. Może nie tyle woli i walki czego nie możemy mu zarzucić. Bardziej chodzi oto, że nie skupiał się na walce ze mną, a porachunkach kibicowskich. Tak podsumowując pokrótce chciałbym zwrócić na pewne rzeczy. Promowanie osób po kroju Denisa Załęckiego mija się z celem. Wydaje mi się, że jego miejsce nie jest wśród publiki. Nie chcę wrzucać wszystkich ludzi, z którymi utożsamia się Denis, bo nie chcę wrzucać wszystkich kibiców do jednego worka. Mówię tutaj stricte o Denisie. Gość jest realnym zagrożeniem dla bezpiecznego przebiegu każdego eventu. To już nie chodzi nawet tylko o organizacje High League, która ciągle ponosi straty wizerunkowe i finansowe poprzez wybryki Denisa. To też rzutuje na inne freakowe organizacje i stricte sportowe, bo tak naprawdę widzieliście co się działo na trybunach i backstage’u, to wszystko za sprawą jednego gościa.

Całe wideo poniżej:

High League 3: Wyniki na żywo!

Alberto Simao pok. Marcin Dubiel przez decyzję sędziów. Relacja z walki: High League 3: Dubiel zostawił serce w klatce, ale nie dał rady silniejszemu Alberto, który wygrał decyzją
Robert “Robur WK” Orzechowski pok. Robert “Hardkorowy Koksu” Burneika w pierwszej rundzie przez TKO (kontuzja nogi). Relacja z walki: High League 3: Hardkorowy Koksu skończył z kontuzją już na początku walki z Roburem WK!
Boks birmański: Aniela “Lil Masti” Bogusz pok. Zusje Astafiewa przez decyzję sędziów. Relacja z walki: High League 3: Lil Masti zdewastowała twarz Zusje po krwawej walce w boksie birmańskim
Denis “Bad Boy” Załęcki – Mateusz “Don Diego” Kubiszyn – walka wstrzymana. Odbędzie się w innym terminie i będzie dostępna na youtube High League.
Ewa “Kleo” Brodnicka pok. Kamila “Kamiszka” Wybrańczyk przez decyzję sędziów. Relacja z walki: High League 3: Ewa Brodnicka wypunktowała Kamilę Wybrańczyk. Kibice w trzeciej rundzie gwizdali
Extrafight K-1: Dawid “Crazy” Załęcki pok. Alan “Alanik” Kwieciński w pierwszej rundzie przez TKO (trzykrotne liczenie). Relacja z walki: High League 3: Dawid Załęcki skończył Alana szybciej niż Denis! Bomba na banie i kończymy balet!
Kamil Kossakowski pok. Łukasz “Lukas TV” Wdowiak przez decyzję sędziów. Relacja z walki: High League 3: Lukas TV uciekał przed Kamilem Kossakowskim i przegrał decyzją sędziów
Mateusz “Tarzan” Leśniak pok. Paweł “Scarface” Bomba w pierwszej rundzie przez TKO (ciosy w stójce). Relacja z walki: High League 3: Tarzan odpalił Bombę w pierwszych sekundach walki!
Alan “Alan Człowieku” Godziński pok. Przemysław “Kolar” Kolarczyk w pierwszej rundzie przez TKO (ciosy w parterze). Relacja z walki: High League 3: Alan Człowieku znokautował Kolara! Wcześniej sędzia upomniał zawodników, by zaczęli się bić!

Zobacz także:

Szaleńczy sparing Jacka Murańskiego z trenerem! Padają mocne słowa! [WIDEO] Widzieliście?

Tak jak zapowiadaliśmy! Pojawiliśmy się z kamerą w klubie Corpus Gymie, gdzie doszło do nagrania treningu Jacka Murańskiego. Był też sparing ”Murana” z trenerem Robertem Maruszakiem. Jacek przygotowuje się do drugiego pojedynku w organizacji FAME MMA.

Don Kasjo reaguje po ogłoszonej walce Parke-Szulakowski! ”Szuli” odpowiada! Co wy na to?

Kasjusz Życiński na instagramie zareagował na ogłoszoną walkę pomiędzy Grzegorzem Szulakowskim, a Normanem Parke. Przypomnijmy, że ”Stormin” zapewnił popularnemu ”Don Kasjo” jedyną przegraną w organizacji FAME MMA. Kasjusz do dziś nie zgadza się z werdyktem sędziów. Niewykluczone, że w przyszłości dojdzie do rewanżu.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis