MMA PLGROMDAKubiszyn po podpisaniu nowego kontraktu z GROMDĄ: Podjąłem ryzykowną i niełatwą dla mnie decyzję!

Kubiszyn po podpisaniu nowego kontraktu z GROMDĄ: Podjąłem ryzykowną i niełatwą dla mnie decyzję!

Mateusz Kubiszyn w mediach społecznościowych zabrał głos. ”Don Diego” zdecydował, że podpisze nowy kontrakt z organizacją GROMDA. Tym samym Kubiszyn będzie jednak toczył następne walki na gołe pięści.

Kubiszyn

O doświadczonym i utytułowanym kick-boxerze w ostatnim czasie było głośno. Choćby za sprawą Denisa Załęckiego – były wymiany zdań i mocne słowa. Niewykluczone, że w niedalekiej przyszłości dojdzie do takiego starcia.

”Don Diego” podpisał kontrakt na kolejne cztery walki na gołe pięści. To nie koniec, bowiem Kubiszyn związał się z Tymex Boxing Night (kontrakt na boks zawodowy na 3 lata).

Kubiszyn: Ja również nie mogłem w to uwierzyć ale udało się!

Mateusz Kubiszyn zabrał głos w mediach społecznościowych po tym jak podpisał nowy kontrakt z organizacją GROMDA.

ZOSTAJĘ❗ Podjąłem ryzykowną i niełatwą dla mnie decyzję o przedłużeniu kontraktu z @gromda.tv! 👊 Jak wiecie, moja kariera w walkach na gołe pięści miała zostać zakończona.. a tutaj WIELKIE ZASKOCZENIE! 😱  Ja również nie mogłem w to uwierzyć aaale udało się, doszliśmy do porozumienia z włodarzami GROMDY 🤝 Szczegółów nie zdradzę lecz jestem zadowolony z naszego porozumienia, ponieważ (co najważniejsze) zakopaliśmy topór wojenny, który do tej pory bardzo mocno poróżniał nas w wielu kwestiach.. teraz obraliśmy wspólny kierunek w dążeniu do realizacji planów 🪓⚔ Tak więc idzie nowe.. idzie lepsze oraz bardziej kompleksowe działanie #DonDiego w sportach walki 👊

Zobacz także:

Mirosław Okniński w ostrych słowach do Jana Błachowicza: Janek pie**oli jak potłuczony! Widzieliście?

W ostatnich dniach było głośno o zwarciu pomiędzy Jorge Masvidalem a Colbym Covingtonem. Masvidal zaatakował Covingtona przed restauracją Papi Steak. Jan Błachowicz odniósł się do całego zajścia i powiedział, że trzyma stronę Masvidala i kiedyś takie sprawy właśnie tak się załatwiało. Mirosław Okniński za te słowa zrugał Błachowicza.

KSW przebija UFC! “Juras” zdradza, jaką kasę polski gigant daje Roberto Soldicowi! Co wy na to?

Do życia przyszłością Roberto Soldica jak tematem zastępczym jeszcze daleka droga, ale dostajemy właśnie nowe informacje na temat potencjalnej oferty dla chorwackiego “Robocopa”. KSW bowiem przebija ofertę UFC!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis