MMA PLDenis ZałęckiKubiszyn do Załęckiego: Denis kim jest twój ojciec? Jak nie atencjuszem!

Kubiszyn do Załęckiego: Denis kim jest twój ojciec? Jak nie atencjuszem!

Padły mocne słowa przed dzisiejszą drugą konferencją High League 3. Dzisiaj na jednym z paneli możemy spodziewać się dużych dymów, bowiem zobaczymy konfrontację słowną ”Alanika” z Dawidem Załęckim i Denisa z Mateuszem ”Don Diego” Kubiszynem.

Kubiszyn

Mateusz Kubiszyn szerzej znany jako ”Don Diego” to Polski zawodnik kickboxingu. Głośniej się o nim zrobiło jak wygrał turniej GROMDA, czyli turniej walk na gołe pięści. Pokazał on wtedy, że nie liczą się gabaryty tylko umiejętności jakimi dysponujesz.

Na GROMDA 3 w finale pokonał on Krystiana Kuźmę szerzej znanego jako ”Tyson”. Faworytem był wtedy Torunianin, lecz doświadczenie związane ze sportami walki przemawiało za Kubiszynem. ”Don Diego” był nawet liczony w 1 minucie walki, ale im dłużej to trwało tym większą przewagę miał Mateusz. Znokautował go pod koniec 3 rundy i został zwycięzcą turnieju GROMDA.

Kubiszyn: Dalej frajerskie zachowania, bicie poza ringiem!

Na kanale High League pojawił się materiał ”Dzień z Mateuszem Kubiszynem”. Popularny ”Don Diego” postanowił w mocnych słowach wypowiedzieć się o swoim najbliższym przeciwniku. Ponadto Mateusz wspomniał o ojcu Denisa, który również czwartego czerwca zawalczy na High League 3.

Jak mówi o mnie atencjusz i o wielu innych osobach, to pytanie co powie o swoim ojcu w tym momencie. Denis kim jest twój ojciec? Jak nie atencjuszem! Chyba przybijacie piątki, co? To znaczy musicie, jesteście rodziną. Dalej frajerskie zachowania, bicie poza ringiem, a zwłaszcza tym razem to już przesadziłeś, totalnie odjechałeś w kosmos. Uderzenie od tyłu, totalnie z partyzanta – no tak charakterni ludzie nie robią, więc wiemy co robisz poza ringiem. Wiemy też co robisz w ringu, w nim ruszasz się jak wóz z węglem. Pytanie co teraz twój ojciec. Wiemy co robi poza ringiem czyli w ringu robi to samo co Ty, pytanie czy poradzi sobie z ”Alanikiem” (śmiech). Nie przesądzam, nie oceniam, ale bawcie się dobrze w swoim świecie, a jak już w klatce twój ojciec dostanie w papę od Alana to myślę, że rajty będą pełne i do klatki ze mną wyjdziesz przegrany. Ja zacznę bić pierwsze ciosy i nie usłyszysz ostatniego gongu – przykro mi.                 

Cała wypowiedź poniżej:

Karta walk:
Alberto Simao vs Marcin Dubiel
Robert “Robur WK” Orzechowski vs Robert “Hardkorowy Koksu” Burneika
Boks birmański: Aniela “Lil Masti” Bogusz vs Zusje Astafiewa
Denis “Bad Boy” Załęcki vs Mateusz “Don Diego” Kubiszyn
Ewa “Kleo” Brodnicka vs Kamila “Kamiszka” Wybrańczyk
Extrafight K-1: Alan “Alanik” Kwieciński vs Dawid “Crazy” Załęcki
Łukasz “Lukas TV” Wdowiak vs Kamil Kossakowski
Mateusz “Tarzan” Leśniak vs Paweł “Scarface” Bomba
Przemysław “Kolar” Kolarczyk vs Alan “Alan Człowieku” Godziński

Zobacz także:

Patryk Kaczmarczyk chciał bić się z Pudzianem za cenę mieszkania w Radomiu. Po KSW 70 zmienia zdanie! Widzieliście?

Czołowy polski “piórkowy” – Patryk Kaczmarczyk w przeszłości zapraszał do walki Mariusza Pudzianowskiego. Jednakże po tym, co zobaczył na minionej gali KSW 70 w łódzkiej Atlas Arenie – zmienia zdanie!

Polski utytułowany kickboxer poszukiwany listem gończym! Chodzi o zabójstwo w Warszawie!

Dawid Mirkowski utytułowany kickboxer w naszym kraju jest poszukiwany listem gończym. 24-latek jest podejrzewany o udział w zabójstwie na Nowym Świecie w Warszawie. Oprócz Dawida w tej sprawie poszukiwanych jest dwóch mężczyzn, którzy mieli również brać w tym udział.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis