MMA PLFAME MMAKubańczyk o konflikcie z L Pro: To wykracza poza wszelką skalę [WIDEO]

Kubańczyk o konflikcie z L Pro: To wykracza poza wszelką skalę [WIDEO]

Na FAME MMA 6 Jakub “Kubańczyk” Flas powróci do rywalizacji w klatce organizacji. Tym razem członek ekipy “Lorda Kruszwila” stoczy bardzo osobisty pojedynek, gdyż z jego rywalem – Mateuszem “L Pro” Łapotem, wiążą go osobiste niesnaski.

“Kubańczyk” to człowiek wielu talentów. Od jakiegoś czasu Flas zajmuje się tworzeniem rapu. W końcu zdecydował się on jednak poszerzyć swoją działalność, dołączając do ekipy “Kruszwila”. Ponadto popularny “Ochroniarz” trenuje również sporty walki, co dowiódł na FAME MMA 4, rozprawiając się z Michałem “BOXDELEM” Baronem.

W marcu raper wróci do klatki organizacji, by zmierzyć się z “L Pro”. Obaj panowie nie darzą się sympatią, mając ze sobą poważny konflikt, a nawet starcie, jakie odbyło się “na ulicy”. Teraz uczestnicy FAME MMA 6 chcą rozwiązać problem na sportowych zasadach. “Kubańczyk” jest przekonany o swoim zwycięstwie i tym, jak bardzo zdominuje swojego oponenta. Flas powiedział również, że starcie z Łapotą traktuje jako przetarcie do kolejnych, poważniejszych już pojedynków.

Rozmowa z “Kubańczykiem” poniżej: