MMA PLFAME MMAKtoś próbował podszyć się pod Murana! Szeliga wyjaśnił hejtera!

Ktoś próbował podszyć się pod Murana! Szeliga wyjaśnił hejtera!

Piotr Szeliga pod swoim wpisem postanowił mocno odpowiedzieć hejterowi, który co ciekawe podawał się za… Jacka Murańskiego! ”Szeli” przypomniał, że w internecie nikt nie jest anonimowy i nic nie ginie!

Szeliga

Szeliga jeszcze nie tak dawno mógł pochwalić się passą dwóch zwycięstw z rzędu. Były to występy zakończone w kapitalnym stylu. Piotr znokautował Krzysztofa ”Fericze” Ferenca oraz Gabriela ”Araba” Al-Sulwi.

Ostatni pojedynek stoczył zaś na 14-edycji w Tauron Arenie. Było to największe wyzwanie w dotychczasowej przygodzie ”Szeliego”, bowiem w rzymskiej klatce zmierzył się z doświadczonym Normanem Parke. ”Stormin” bez zaskoczenia w drugiej odsłonie zakończył pojedynek przed czasem.

Szeliga odpowiada hejterowi!

Piotr Szeliga w mediach społecznościowych opublikował wpis.

Maja wie, że jak trzeba będzie to wylecę sam naprzeciw z odciągniętą zawleczką. Bo To więzy krwi i wie ze wszystko będzie latać, bo nie ma nic gorszego jak rozzłoszczony Chrzestny Tata 😈🔥. Kooocham tę przecudowną małą istotkę 🥰❤️❤️❤️. Moja Chrześnica Maja 🥰❤️! Pozdrawiamy Was 🥰

Maja wie, że jak trzeba będzie to wylecę sam naprzeciw z odciągniętą zawleczką.Bo To więzy krwi i wie ze wszystko…

Posted by Piotr Szeliga on Sunday, July 17, 2022

W komentarzach pojawił się hejter, który podszył się za… Jacka Murańskiego. Szeliga szybko i mocno odpowiedział!

Hejter: Masz rację, pożegnaj się z rodziną bo później może nie być okazji

Piotr Szeliga: Do zobaczenia ziomuś, tego komentarz ci już nie odpuszczę. Myślisz, że cie nie znajdę? W internecie nikt nie jest anonimowy i nic nie ginie.

Zobacz także:

Marta Linkiewicz sparowała z zawodniczką UFC! Jak jej poszło?

Marta Linkiewicz mocno przygotowuje się do kolejnej walki na FAME MMA. Mistrzyni organizacji wyjechała na wymagający obóz do Tajlandii, gdzie szlifuje swoje umiejętności stójkowe. W sieci pojawiło się zdjęcie, na którym widać “Linkimaster” oraz zawodniczkę UFC.

KSW 72: Najbliższy rywal Pietrzaka walczył w King of the Streets! W sieci nie brakuje nagrań! Widzieliście?

Karta walk zbliżającej się gali KSW 72 w Kielcach została zamknięta! Dwudziestego trzeciego lipca kibice zobaczą ciekawy pojedynek pomiędzy Michałem Pietrzakiem (10-5-1), a Brianem Hooiem (17-8). Warto zaznaczyć, że reprezentant Holandii ma na swoim koncie starcia w King of the Streets.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis