MMA PLKSWKto rywalem Mameda na KSW Colosseum 2? Marian Ziółkowski zdradza propozycję: Bił się w UFC, bił się w PRIDE!

Kto rywalem Mameda na KSW Colosseum 2? Marian Ziółkowski zdradza propozycję: Bił się w UFC, bił się w PRIDE!

Od czasu ogłoszenia występu Mameda Khalidova na gali KSW Colosseum 2 wielu kibiców zastanawia się kto będzie jego rywalem. Jedna z największych gwiazd w polskim MMA jest świeżo po wygranej nad Mariuszem Pudzianowskim, a swoją następną walkę stoczy przed największą publicznością w kraju.

Kto rywalem Mameda na KSW

Khalidov będzie jedną z gwiazd gali KSW Colosseum 2, która już 3 czerwca odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie. Rywal Mameda póki co nie jest znany.

Choć w sieci pojawiają się jakieś przecieki.

Kto rywalem Mameda na KSW Colosseum 2?

Marian Ziółkowski, czyli mistrz wagi lekkiej KSW, który na KSW Colosseum 2 zmierzy się z Salahdinem Parnassem w rozmowie z Arturem Mazurem w programie Klatka po Klatce zdradził kilka konkretnych propozycji, jakie brane są pod uwagę w kontekście rywala Mameda:

“Nie chciałbym trylogii z Askhamem, choć oczywiście ma to rację bytu z wiadomych przyczyn, ale chyba obejrzałbym coś nowego. Słyszy się cały czas o Hectorze Lombardzie, mówi się o Lyoto Machidzie, a dzisiaj usłyszałem o trzecim gościu, kimś zupełnie innym i jeśli to byłby on, to byłoby to największe! Zagadkę zrobię. Ja nie mówię, że ten gość ma być rywalem Mameda, ale usłyszałem, że jest brany pod uwagę: bił się w UFC, bił się w PRIDE, słynął z bardzo szybkich rąk. I to by było na tyle.”

Jakieś propozycje, kto to może być?

Zobacz także:

Długo wyczekiwane starcie dwóch mistrzów odbędzie się na gali XTB KSW Colsseum 2

Wielka walka dwóch czempionów unifikująca pasy wagi lekkiej odbędzie się 3 czerwca na gali XTB KSW Colosseum 2. Panujący od ponad dwóch lat na szczycie kategorii lekkiej Marian Ziółkowski (25-8-1 1NC, 6 KO, 13 Sub) będzie bronił tytułu przeciwko mistrzowi wagi piórkowej i tymczasowemu czempionowi kategorii lekkiej, Salahdine’owi Parnasse’owi (17-1, 2 KO, 7 Sub).

Najman prowokuje Pawła Jóźwiaka: Ty mi bardziej pasujesz na chippendalesa

Wczoraj wieczorem odbyła się druga Konferencja Prasowa promująca galę High League 6. Podczas tego wydarzenia na scenie pojawili się bohaterowie sobotniej gali w katowickim Spodku, w tym Marcin Najman i “Prezes FEN”. “El Testosteron” na tym wydarzeniu prowokował Pawła Jóźwiaka.

Robert Ruchała przed KSW 80: W walce o pas walczę z dwoma przeciwnikami

Robert Ruchała przed nadchodzącą wielkimi krokami galą KSW 80 wypowiedział się o zbliżającym się pojedynku z jego udziałem, który będzie miał status walki mistrzowskiej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis