MMA PLBorys MańkowskiKto bije mocniej – Don Kasjo czy Mańkowski? Norman Parke jest pewny!

Kto bije mocniej – Don Kasjo czy Mańkowski? Norman Parke jest pewny!

Kto bije mocniej? Norman Parke jest przekonany, że Kasjusz Życinski bije mocniej niż Borys Mańkowski. Do rewanżu z byłym mistrzem KSW dojdzie drugiego października na FAME MMA 11. Będzie to walka wieczoru zbliżającego się wydarzenia w Gliwicach.

Kasjo

Podczas gali FAME MMA 10 doszło do pojedynku Normana Parke z Kasjuszem Życińskim. Walka wieczoru tego wydarzenia odbyła się na zasadach bokserskich. “Don Kasjo” przegrał tę walkę przez jednogłośną decyzję sędziowską jednak on, jak i wiele osób związanych ze sportem, nie zgadzało się z werdyktem.

Norman Parke gwarantuje: Bez szans, że skończyć mnie przed czasem!

Norman Parke nie przestaje zaskakiwać swoimi wypowiedziami. Tym razem ”Stormin” gwarantuje, że Kasjusz Życiński posiada mocniejszy cios niż Borys Mańkowski.

Bez szans, bez szans, że skończyć mnie przed czasem. Myślę, że jest dobrym pięściarzem, ale zachowuje się jak Mike Tyson. Skacze dookoła, jakby był Tysonem, ale nie ma mocnego uderzenia. Jest dobrym pięściarzem, ale nie mocno bijącym (..)  Myślę że nie bije mocno. Może moja twarz była obita, ale nie zdawał mocnych ciosów. Myślę, że Don Kasjo bije mocniej niż Borys. Tak myślę

Zobacz także:

Don Kasjo wskazał faworyta w walce wieczoru FAME MMA 11! Zaskoczeni?

Kasjusz Życiński wskazał swojego faworyta w walce wieczoru FAME MMA 11, która odbędzie się już drugiego października. Będzie to drugie starcie Normana Parke z Borysem Mańkowskim. Tym razem będą to zasady cage boxu – 15 minut bez przerwy w rękawicach do MMA.

Boxdel o Jóźwiaku: Uważam też, że jest mocno fałszywy w tym co robi! Będą z tego dymy?

Michał Baron po pierwszej konferencji prasowej FAME MMA 11 postanowił w mocnych słowach wypowiedzieć się o właścicielu Fight Exclusive Night. Przypomnijmy, że Paweł Jóźwiak pojawił się na ostatniej dziesiątej edycji freakowej organizacji.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis