MMA PLKSWKSW zrobi walkę Torres vs Parnasse 2? Wymowny wpis Francuza!

KSW zrobi walkę Torres vs Parnasse 2? Wymowny wpis Francuza!

Foto: KSW

Czy największa organizacja MMA w Europie – KSW zrobi walkę Daniel Torres vs Salahdine Parnasse 2? Wiele na to wskazuje. Historia panowania Francuza w KSW, jego medialność, a teraz wymowny wpis na Twitterze!

Salahdine Parnasse to były mistrz wagi piórkowej KSW, który po tytuł mistrzowski Federacji Konfrontacji Sztuk Walki sięgnął w walce z Romanem Szymańskim na KSW 28 w kwietniu 2019 roku.

Francuz swojego tytułu bronił w grudniu 2019 roku, kiedy to pewnie pokonał decyzją sędziów Ivana Buchingera.

KSW zrobi walkę Torres vs Parnasse 2? Wymowny wpis Francuza!

W swojej drugiej obronie tytułu – na styczniowej gali KSW 58, Parnasse mierzył się z Danielem Torresem. Nic nie wskazywało na to, że Francuz będzie miał problemy z tym rywalem. Daniel Torres miał kłopoty z osiągnięciem limitu wagowego, a zbijanie przez niego wagi do starcia z niepokonanym wówczas Francuzem było piekielnie wyczerpujące. Torres na szczęście wagę zrobił i do starcia o pełnoprawny tytuł mistrzowski wagi koguciej doszło.

Tam jednak zdarzyła się rzecz, o której niewielu pisało przed walką. Daniel Torres już w pierwszej rundzie znokautował Parnassa i odebrał mu nie tylko pas mistrzowski KSW, ale i nieskazitelny rekord:

Teraz wygląda na to, że będziemy mieli natychmiastowy rewanż! Salahdine Parnasse w mediach społecznościowych opublikował wymowny wpis:

“Znowu będę mistrzem KSW” – napisał Parnasse na Twitterze.

Jak myślicie – na którą galę KSW planuje rewanż Torresa z Parnassem?

Zobacz także:

Aleksandar Ilić vs. Tomasz Jakubiec na KSW 60

Widowiskowo walczący stójkowicz z Bałkanów, Aleksandar Ilić (12-4, 8 KO, 2 Sub) ponownie pojawi się w klatce KSW 24 kwietnia. Na gali KSW 60 rywalem „Jokera” będzie Tomasz Jakubiec (10-3, 4 KO, 1 Sub). Starcie odbędzie się w limicie kategorii średniej.

”Syntol” poznał rywala! Mamy walkę wieczoru gali Najmana MMA VIP 2!

Już w czerwcu odbędzie się druga edycja MMA VIP organizowana przez Marcina Najmana. W tym momencie poznaliśmy walkę wieczoru nadchodzącego wydarzenia. Jednym z bohaterów będzie Szymon Komandos zwany jako ”Syntol”.

Mariusz Pudzianowski o Najmanie: W show biznesie fenomen!

Mariusz Pudzianowski (14-7) pojawił się we wczorajszym programie Kuby Wojewódzkiego. Padło tam pytanie o Marcina Najmana, z którym 44-latek mierzył się w zawodowym debiucie.