MMA PLKSWKSW złoży ofertę Jonesowi! Czy mistrz UFC dołączy do polskiego giganta?

KSW złoży ofertę Jonesowi! Czy mistrz UFC dołączy do polskiego giganta?

KSW złoży ofertę Jonowi Jonesowi! Taką informację przekazał jeden z właścicieli Federacji KSW Martin Lewandowski. Sternik polskiego giganta wyznał, że jeśli “Bones” ostatecznie odejdzie z UFC, to KSW przedstawi swoją propozycję współpracy.

O zainteresowaniu KSW postacią Jona Jonesa, Martin Lewandowski opowiedział w niedawnym wywiadzie dla portali inthecage.pl. Jeden z szefów KSW przyznał, że chętnie zobaczyłby “Bonesa” walczącego w polskiej organizacji mieszanych sztuk walki.

KSW złoży ofertę Jonesowi!

Jon Jones i UFC są teraz na wojennej ścieżce. Wszystko przez informacje, jakie w mediach przekazuje szef amerykańskiej organizacji Dana White. Sugeruje on, że Jon Jones chciał niebotycznych i nieosiągalnych pieniędzy za potencjalną walkę z postrachem wagi ciężkiej Francisem Ngannou.

Jones w kontrze zapowiedział zwakowanie pasa mistrzowskiego wagi półciężkiej, zapowiedział walkę o niego Dominicka Reyesa z Janem Błachowiczem i poprosił o zwolnienie z kontraktu z UFC. Sytuacja jest dynamiczna i rozwojowa, ale możliwe, że “Bones” odejdzie z szeregów największej organizacji MMA na świecie.

Co wówczas z byłym mistrzem UFC?

Martin Lewandowski przyznał, że KSW będzie jedną z organizacji, która postara się o angaż Amerykanina. Chociaż przyznał, że różnica czasowa między Polską a Stanami Zjednoczonymi, gdzie Jones jest absolutną gwiazdą może stanowić problem w potencjalnej sprzedaży PPV.

A Wy jak myślicie – czy Jon Jones zdecydowałby się dołączyć do Federacji KSW?

Zobacz także:

Dana White ma dość Jonesa? “Może się wycofać i już nie pracować do końca życia”

Czy szef UFC Dana White ma dość Jona Jonesa? Prezes największej organizacji MMA na świecie odniósł się do ostatnich wydarzeń z udziałem mistrza wagi półciężkiej. Zasugerował, że może on zrobić ze swoją karierę, co mu się żywnie podoba.